Treść opublikowana przez Kocur94
-
Logi A4 B5 1.8T
WIitam zerknie ktoś na logi ? Strasznie przerywa po dodaniu gazu w podłogę tak jak by tracił zapłon czy coś VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM... VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM...
-
Wypadanie zapłonu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Witam czy ķtos rozwiąże ten problem lub podpowie gdzie szukać? Bo ręce opadają Wymienione cewki i świece a dalej wywali wypadanie zapłonu silnik 1.8t anb 20240531_171519.mp4
-
Kod lakieru Audi po numerze VIN
Podziękował ślicznie ✌️✌️
-
Kod lakieru Audi po numerze VIN
Podziękował ślicznie ✌️✌️
-
Kod lakieru Audi po numerze VIN
Witam Panowie i Panie niestety i mnie trafiło brak naklejki z kodem lakieru WAUZZZ8E86A061114
-
Nadmuch przestaje działac ale wentylator dmucha
Dmuchawa wieje mocniej ale w żadne nawiewy ani nogi ani górne kratki czy szybe
-
Nadmuch przestaje działac ale wentylator dmucha
- Nadmuch przestaje działac ale wentylator dmucha
Witam . Pacjent a4 b5 1.8t 99r jeżdżę dużo w trasie około 500-600km przyszła zima i zaczynają się cyrki z ogrzewaniem po przejechaniu czasem 100 czasem 200km przestaje działać ogrzewanie. Mianowicie dmuchawa działa ale z kratek nie leci nic jedynie takie delikatnie letnie powietrze i tak czasami przez 40-80km i wtaca ogrzewanie . Błędów nie wywala żadnych od klimy .- Nie działa radio fm
Sprawdzałem tylko u mnie jest ta płetwa rekina nie wiem czy to coś zmienia- Nie działa radio fm
Raczej będzie to moduł do telefonu bo żadnego pokrętła nie ma między siedzeniami i nie mam fisa tylko kontrolki bez wyświetlacza- Nie działa radio fm
Mógł byś zobaczy nr z tej puszki?- Nie działa radio fm
Jak byś mógł A może być że przez to nie działa radio fm?- Nie działa radio fm
Mam zmieniarka w drugiej i mam całkiem inne kostki- Nie działa radio fm
Witam. Pacjent to a4 b5 z 97r 1.8 . Problem tkwi że nie odbiera mi antena dachowa w bagażniku w lewym boczku wystaje taka kostka i jeden przewod jak by od anteny czy coś, co tu brakuje i czy ma to coś związek z nie odbieraniem radia ? - Nadmuch przestaje działac ale wentylator dmucha