Bylem niedługo po tym w ASO, posprawdzali i nic szczególnego nie wykazało dodatkowo wgrali aktualizacje. Od momentu napisania posta te 2 miesiące nie jest lepiej ani gorzej a można się do tego szarpnięcia przyzwyczaić szczególnie ze jak dam lekko więcej gazu to jest wszystko płynie. Jeżdżę dalej zobaczymy
Czesc
B8 2.0 150km z 2014r.
Problem z multitronikiem - podczas swobodnego ruszania czyli puszczam hamulec i dodaje stopniowo lecz lekko gaz czuc wyrazne szarpniecie (mysle ze miedzy 1 a 2 biegiem)
Problem jest rowniez przy cofaniu co prawda rusza sam po spuszczeniu hamulca lecz jak dodaje gaz to nic to nie daje dopiero po mocniejszym wcisnieciu
Obydwa problemy na prostej drodze
Olej wymieniany w zeszlym tygodniu w ASO , dodatkowo zrobiony przeglad ktory nie wykazal zadnych nieprawidlowosci.
W czym moze byc problem ? Czy jechac do specialisty od skrzyn aby to zbadal ?