Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vision

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Vision zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Vision odpowiedział(a) na Vision temat w 1.8
  3. Raczej nie mam immobilizera bo ja zawsze auto otwieram i zamykam poprzez wsadzenie kluczyka do drzwi i przekręcenie go
  4. Ja bym obstawiał komputer. Tylko pytanie czy jak go wymienie to trzeba kompem ustawiać go?
  5. Czy wyjął i wyczyścił czy tylko popsikał to nwm bo auto mu zostawiłem więc nie mam 100% pewnosci. Raz olej był w kanałach gdzie są świece ale po wymianie uszczelki pod klawiaturą problem zniknął. Przepływkę założyłem nową chińską ale jak po tygodniu padła to teraz założyłem z boscha. I zapomnialem dodać że po skasowaniu błędów auto jeździło idealnie przez tydzień a potem problem powrocil. Jak odepne klemę z akumulatora na noc to jeździ normalnie z 2 dni i znowu to samo
  6. Witam. Jak w temacie mam taki problem że dawałem auto do elektromechanika w celu wyczyszczenia i zaadaptowania przepustnicy ponieważ silnik trzymał obroty na biegu jałowym w zakresie 1500-2000 obrotów. Po wyczyszczeniu i zaadaptowaniu zaczeły sie dziać dziwne rzecz. A mianowice: obroty zaczęły falowac miedzy 200 a 1200 obrotów ( dosyć często gasnął na biegu jałowym). Jak falowały obroty to z rury zaczął wydobywać się czarny dym ( czasamy siwy. Sprawdzałem stan zbiorniczka wyrównawczego i jest ciągle tyle samo ). Dodatkowym problemem jest to ze po zatankowaniu na rezerwie za 120 zl paliwa i przejechaniu ledwo 100Km znowu pali sie rezerwa ( choćby palił 12 litrów a jężdżę spokojnie). Byłem u kolegi i podłaczył komputer i wyszły błędy jakie pokaże poniżej w linku. P.s wersja silnika to 1.8 ADR 125 KM
  7. Vision opublikował(a) temat w 1.8
    Witam. Jak w temacie mam problem z tym że mój samochód kopci na czarno. Dodatkowymi problemami jest to że czuć z wydechu zapach benzyny i gazu oraz silnik na zimnym utrzymuje na biegu jałowym ok 2 tys.obrotów. Czasami spada do 200 i gaśnie, ale to bardzo rzadko. Wymienione w ostatnim czasie były: wszystkie filtry ( paliwa, olej z filtrem oleju, kabinowy, powietrza ), świece zapłonowe wraz z cewką i przewodami, termostat, czujnik oleju w misce olejowej oraz została wyczysczona i zaadapotowana przepustnica. Dodam, że przed wyczyszczeniem i zaadaptowaniem przepustnicy silnik trzymał 2 tys obrotów także na ciepłym silniku. Po wyczyszczeniu problem zostaje tylko na zimnym silniku. Wlałem dzisiaj do benzyny środek STP do czyszczenia wtryskiwaczy w silnikach benzynowych ale nie wiem czy to coś pomoże.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.