Misiek 7

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Misiek 7

Reputacja

1. Czy mógłbyś podać mi swój jakiś kontakt priv?mam parę pytań co do zmiany radia na 2din?
  2. Jeśli masz zwykła klime bez grzanych foteli to mam sama ramkę - przekłada się bez problemów, oddam za 0,5 plus kw i Masz może jaszcze sama ramkę do klimy? Mój kontakt509771846
  3. Czy jest jakaś opcja żeby na fisie wyświetlały się komunikaty z nieorginalnego radia?
  4. Witam ,wiem że temat już był ale potrzebuje informacji jak np dociąć panel klimatronika pod kosz 2 din i czy popielniczka będzie pasowała czy też muszę ją jakoś docinać?
  5. Panowie jak dociąć ładnie panel klimy od 1 din do kosza 2 din?Czy ktoś to robił ?
  6. Tak mam podlaczone kable do kostek, czy są jakieś gotowe przejściówki żeby rodio concert 2 działało i co zrobić żeby wyświetliło na fis?
  7. Tak mam paski na tylnych bocznych szybach.to audi b6 jest z 2004 grudzień i żeby było tyle zachodu z podłączeniem orginalnego radia? Może są jakieś przejściówki, moduły żeby to podłączyć? Może ktoś wie?
  8. W takim razie jak przerobić instalację pod radio concert 2 ?
  9. Miałem założone niefabryczne radio i wszystko działało jednak gdy założyłem concerta to niema żadnej reakcji.? Czy to już ktoś inny przerobił tą instalację pod niefabryczne radio czy tak było fabrycznie zrobione?
  10. Dzieki za zainteresowanie, jutro zrobię zdjęcie i je umieszcze tutaj. A powiedz jeszcze czy komunikaty z radia będą wyświetlane na ekraniku między zegarami?
  11. Witam, zakupiłem radio concert 2 z a4b7 do swojej a4b6 jednak po podłączeniu kostek radio się nie uruchamia? Zauważyłem że piny w kostkach się rużnią np w radiu są 4 piny od głośnikow A w kostce w samochodzie 4? Myślałem że jak radio jest .org. i też audi to wszystko będzie pasowało, czy ktoś może mi pomuc