Treść opublikowana przez adrianxw19987
-
Jak prawidłowo ustawić zielone menu
A byś mógł bardziej opisać jak to zrobić
-
Jak prawidłowo ustawić zielone menu
Była w warsztacie i nie mogli kul ustawić dłubali i wydłubali i jest problem
-
Jak prawidłowo ustawić zielone menu
Witam jak prawidłowo ustawić zielone menu mmi bo jest przestawione i nie wiem jak ustawić audi a4b8 2012 r jak by ktoś mógł podesłać scrina czy coś z góry dzięki
-
Radio mmi 3 g
Prawdopodobnie radio robi zwarcie może ktoś zna jakiegoś magika co by je postawił i zrobił z nim porządek
-
Radio mmi 3 g
Komputer nie znajduje błędów w tym zecz
-
Radio mmi 3 g
VID-20221223-WA0001.mp4
-
Radio mmi 3 g
Witam w moim a4 B8 problem polega na tym że radio jak bym ma zwarcie bo kluczyki jak się wyjmę w głośnikach pęka jak muzyka grana to parę sekund wylancza i włącza na nowo i tak cały czas czy ktoś może się orientować gdzie występuje te zwarcie
-
Poszycie siedzeń
A to takie buciki to wielkie dzięki to jutro będzie odwiedzone ASO
-
Poszycie siedzeń
Szukam prawie cały dzień na internecie o próbuje znaleźć w ASO czy jak byś mógł byś podesłała linka z ASO z poszyciami
-
Poszycie siedzeń
Witam czy może ktoś się orientuje gdzie bym kupił nowe skurzane poszycia siedzeń
-
Większe hamulce
I w jakiej cenie
-
Stacyjka
Witam czy ktoś by mógł doradzić w jaki sposób można przerobić stacyjkę że by zrobić na przycisk
-
Większe hamulce
20 cali alufelgi
-
Większe hamulce
Witam bym chciał przerobić hamulce w swojej a4 B8 2.0tdi 143 ps 2012r i mam pytanie co trzeba przerabiać i kupić że by ładnie to pasowało
-
Co jest potrzebne do naprawy mmi 3g
No mi chodzi jaki sprzed do naprawy potrzeba tych nawigacji bo na pewno jakoś je trzeba pokończyć z komputerem
-
Co jest potrzebne do naprawy mmi 3g
Witam czy ktoś może by powiedział co jest potrzebne do naprewy czarnego ekranu w mmi3g jaki sprzęt igp
-
Nieświadomie wlana woda
Witam serdecznie mam taki problem z swoją a4 b8 że porzycyzlem koledze on twierdząc że zrobił to nieświadomie wlał do zbiornika dwadzieścia litry wody odjechał i auto zgasło podobno wylał wszystko wlał czysto ropę auto pokręciło i zapaliło pochodziło trochę i coś zarzezalo i zgasło Tera ja wyczyściłem zbiornik i kręci auto ale nie odpala czy ktoś by mógł powiedzieć co się stanęło
-
Alufelgi 20 cali
Witam chce zakupić alufelgi 20 cali o takich parametrach VA 8.50x20 ET 45 - HA 8.50x20 ET 45 czy ktoś doradzi czy będą pasować czy nie za bardzo audi a4 b8 2012 r po lifcie 2.0 tdi 143ps
-
kontrolki ABS ESP
Witam mam problem podczas raptownego hamowania zapaliły się kontrolki ABS i ESP i hamulec ręczny czy ktoś możne znacz przyczynę co zostało uszkodzone audi a4 B8 2012 r 2.0 TDI z góry dzięki za pomoc
-
Włącza się i wyłącza mmi 3g
Właśnie nie dopiero na komputer mam za tydzień i dopiero będę coś wiedział
-
Włącza się i wyłącza mmi 3g
Witam mam Audi 2012r b8 2.0 tdi wcześniej miałem czarny ekran mmi 3g wymieniłem i radio z ekranem i panelem no i było nadal czarne od jakiegoś czasu zaczolo mi się odpalać od przycisku i monitor pokazuje ładowanie media i gaśnie panel się nie podświetla a wloncze reaguje tylko na przycisk czy da radę to jakoś samemu naprawić z góry dzięki
-
Zamiana radia MMI 3G
To znaczy że da radę to zrobić zwykłym komputerem bo już nie rozumiem
-
Wpadł mi klucz
A gdzie znajduje się parownik i jak szybko dostać się do niego
-
Wpadł mi klucz
Witam podczas rozbierania tunelu i wyjmowania radia wypiela mi się krata wentylacyjna na której leżał klucz od drzwi domu i nie wiem gdzie go znajdę prubawelem szykując przy filtrze bym był wdzięczny jak ktoś by mi powiedział gdzie go znajdę audi a4 b8 sedan
-
Zamiana radia MMI 3G
No czytałem że lepiej jechać do ASO i oni zdejmo cp