Witam posiadam audi A4 b8 miałem czarny ekran i mmi mi nie działało więc kupiłem i wymieniłem ekran radio i panel i nadal mam czarny ekran może ktoś coś doradzi co zrobić
Witam mam audi a4 b8 i padło mi radio po aktywacji i chce podłączyć radio nie oryginalne na czas naprawy oryginalnego po podcięciu kostek radio się nie włącza jak ktoś wie jak to zrobić bym prosił o pod podpowiedź z góry wielkie dzięki
Witam posiadam audi a4 b8 z 2012 r 2.0tdi podczas aktualizacji mapy zawiesił sie komputer wiec postanowiłem go zrestetowac gdy prubowałem go uruchomic ekran jest czarny i panel przycisków sie nie podświetla słychać slychac jeszcze jak napę DVD pracuje czy może wie ktoś jak to naprawić
Witam mam audi a4 b8 2012 r i wczoraj chciałem dokonać aktualizacji teraz mam taki problemik ze podczas aktualizacji komputer sie zawiesił i musiałem go zrestartować a teraz wgl nie chce sie właczyć i nie wiem co robić może ktoś coś doradzi Wielkie dzięki z góry