Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fifi1503

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzieki za odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie. Skoro najlepiej sprawdzic na zimnym silniku nastepnego dnia to dlaczego mmi wymaga zeby silnik byl cieply? To samo w przypadku instrukcji sprawdzania bagnetem. Minimum 60 stopni. Pozdrawiam
  2. Witam wszystkich, mam problem w sprawdzeniu prawidlowego poziomu oleju. Zaczne od tego ze sprawdzam poziom w mmi i na bagnecie do tego na cieplym silniku i zimnym. Za kazdym razem wyniki sie mocno różnią. Na cieplym silniku czyli przy temp. 90 stopni po odczekaniu ok. 5 min po zgaszeniu na mmi wyswietla 6/8 paska. Nastepnie sprawdzam poziom bagnetem i mam 18/24 kreski czyli jest prawidlowy. Nastepnego dnia po przejechaniu ok. 20 km sprawdzam i na mmi pokazuje polowe paska i 10/24 kreski na bagnecie. Kolejnego dnia przed odpaleniem na zimnym silniku sprawdzalem poziom na bagnecie i pokazalo 11/24 kreski. Dzisiaj sprawdzalem na cieplym bylo 5/8 paska i 20/24 kreski na bagnecie. Przejechalem 1200 km od wymiany oleju i filtra. Olej to helix 5w 40. Czy ktoś spotkał sie z takimi odchyleniami? Jest to dosc dziwna sprawa, nie wiem ile dokladnie tego oleju jest. Nie mam zadnych wycieków. Audi a4 b8 2.0 tfsi quattro 211 km (CDNC) rok 2010 Pozdrawiam
  3. Można to jakoś naprawic czy turbo do wymiany?
  4. Witam, od miesiąca jestem posiadaczem audi a4 b8 2.0 tfsi quattro. Niepokoi mnie dźwięk silnika. Dziwnie klekocze jak w dieslu. Bylem z tym w ASO to powiedzieli ze jest wszystko w porządku. Nagrałem filmik na yt. Czy to jest normalny dźwięk 2.0 tfsi?
  5. Witam, wie ktoś co może oznaczać dziwny dźwięk swiergotania podczas puszczania gazu? Najlepiej słychać jak stoję w miejscu i dodaje gazu. Audi a4 b8 2.0 TFSI QUATTRO Stronic. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.