Super dzięki za odpowiedz.
Jak myślisz czy ten używany zestaw 1BA który znalazłem pasował by do mojego Audika?
https://www.olx.pl/oferta/amortyzatory-sprezyny-zawieszenie-1ba-audi-a4-b6-CID5-IDzdBcX.html
Witam
Chciałbym się podpiąć do tematu. Posiadam zawieszenie 1BE w swoim audiku i chciałbym przejść na 1BA. Co musiał bym wymienić w zawieszeniu tylko sprężyny czy też amortyzatory? 90% czasu poruszam się po naszych pięknych nie równych drogach i chciałbym zmiększyć zawieszenie. Co muszę wymienić? Wrzucam zdjęcie wlepki serwisowej.