Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krs1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krs1

  1. Dziękuję bardzo za szybką reakcję i odpowiedź. pozdrawiam
  2. Witam, dzięki uprzejmości użytkownika forum posiadam rozczytany nr vin mojej A4 B9. Jednak mimo tego nie potrafię stwierdzić czy mam torsena czy ultra. Jeśli mógłbym kogoś prosić o pomoc w tym temacie to będę wdzięczny. W PR kodach jest gh1 przy skrzyni g1d więc po przeczytaniu zagraniczych forów wychodzi ze torsen ale chciałbym żeby ktoś bardziej zorientowany się wypowiedział. Z góry dziękuję za pomoc tmp.fpi.pdf
  3. Witam, chciałbym się dowiedzieć czy stuknięcie z okolic wybieraka skrzyni biegów ( Audi A4 b 8,5; 7 biegów - s tronic ) w położeniu P i przy wciśniętym hamulcu jest normalnym objawem ? Domyslam się ze jest ono spowodowane elektromagnesem blokującym zmianę położenia, zastanawia mnie tylko jak głośno i czy w ogóle występuje tez u Was takie zjawisko ? Ewentualnie czy jest możliwość wymiany samego elektromagnesu badz w inny sposób pozbycia się tego dźwięku ? pozdrawiam Krzysiek
  4. Witam, Chcialbym usystematyzowac wiedze z postow dotyczacych interesujacego mnie problemu. Mianowicie chodzi o to ze nie moge uruchomic spryskiwaczy reflektorow w Audi A3 8V 2016 przedlift, lampy full led. W apce my audi jest napisane, ze auto posiada system zmywania relfektorow. Probowalem je wlaczyc przy wlaczonych swiatlach mijania, przytrzymujac dluzej, zrobilem wiele prob ale nie wysunely sie. Szukajac informacji na ten temat na forum audi a4 czytalem w poscie krystian20005 ze wrclaguna napisal ze dzialaja one tylko w trybie wlacznika swiatel AUTO. I teraz mam pytanie czy zeby sprawdzic ich dzialanie musze miec je w trybie auto i poczekac az zrobi sie ciemno na dworze zeby byly uruchomione swiatla mijania ? Juz nie mam pomyslu o co moze chodzic. Czy podlaczajac pod komputer mozna sprawdzic czy pompka jest sprawna ewentualnie czy jest spalony bezpiecznik ? albo czy nie zostalo to w jakis sposob wykodowane ? w co nie chce mi sie wierzyc, ale juz zastanawiam sie nad wszystkim. Z gory dziekuje za odpowiedzi. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.