Treść opublikowana przez Szczepi20
-
[B6 TDI PD] Biały dym podczas deszczu
Problem rozwiązany tylko się nie śmiejecie. Kolega jechał za mną 500km i obserwował sytuację. Spadł daszcz i okazało się że zimowki robią taki efekt kopcenia. Ale teraz już wiem że chip dobrze zrobiony bo nawet delikatnego dymka nie puści. Zbyt agresywny bierznik, nie mogłem uwierzyć ale jednak. Pozdrawiam
-
[B6 TDI PD] Biały dym podczas deszczu
Synchronizacja ustawiona na 0 nawet po dodaniu gazu utrzymuje się. Po podjęciu do vag wyszło to. https://zapodaj.net/29cd95db15e05.jpg.html
-
[B6 TDI PD] Biały dym podczas deszczu
W sobote przestawie na +1-1 7 Zobaczymy co będzie.
-
[B6 TDI PD] Biały dym podczas deszczu
- [B6 TDI PD] Biały dym podczas deszczu
https://zapodaj.net/1c91fc93334ee.jpg.html https://zapodaj.net/6d4b7a5082e7a.jpg.html- [B6 TDI PD] Biały dym podczas deszczu
Miałem różne samochody. Ale takie coś poraz pierwszy widzę....- [B6 TDI PD] Biały dym podczas deszczu
Teztak myslalem i zrobilem probe szczlosciosci, zastąpiłam rurę od filtra powietrza i kompreorem zabiłem powietrze. Nic nie syczy. Filtr suchy. Sprawdzałem vagiem czujnik temp. Cieczy. Na desce 90° A na kompie 81°.- [B6 TDI PD] Biały dym podczas deszczu
Witam, dziwna sprawa. Podczas jazdy na autostradzie gdy pada deszcz kopci strasznie na biało. Nie ważne czy dodaje gazu czy się toczy na biegu. Jak tylko przestaje padać dym znika. Ma ktoś jakiś pomysł.- [ALL TDI PD] Wyciek oleju przy kolektorze ssącym
Od EGR- [1.9 TDI BXE] Szarpie na biegu jałowym
Zauważyłem że podczas wyłączania klimatyzacji szarpie 2 razy i się silnik uspokaja. To znaczy czuć jeszcze delikatne szarpniecia, ale nie jest to tak uciążliwe ja z AC.- [ALL TDI PD] Wyciek oleju przy kolektorze ssącym
Wszystko było robione w aso skoda. Czyli wymiana turbiny 7 tysięcy temu (regenerowana) Wymiana pokrywy na nowa 3 tyś temu. ( myśleli że wymiana uszczelki pomoże. Ale podciekalo i musiałem wymienić) I Teraz tylko coś takiego zostało. Ale mam olej w rurach od egr. Ale IC czysty. https://zapodaj.net/235d6efd9fc50.jpg.html- [ALL TDI PD] Wyciek oleju przy kolektorze ssącym
https://zapodaj.net/c3597f708baeb.jpg.html Tak wyglądało tydzień temu. Teraz jest już olej na końcówce szpilki.- [ALL TDI PD] Wyciek oleju przy kolektorze ssącym
Witam. Kopcenie praktycznie ustalo po wymianie pokrywy na nowa. Ale jest małe zapocenie na kolektorze ssacym ( na jednej szpilce, po lewej strony ) Możecie mi powiedzieć co może być nie tak??- [ALL TDI PD] Wyciek oleju przy kolektorze ssącym
- [ALL TDI PD] Wyciek oleju przy kolektorze ssącym
Po 5 tys.km wyciek dalej taki sam jak był. Dodam że kopci trochę na siwo. Nie widać w lusterku tylko znajomy powiedział.- [1.9 TDI BXE] Szarpie na biegu jałowym
Co wynika z tych zdjęć??- [1.9 TDI BXE] Szarpie na biegu jałowym
https://zapodaj.net/0d24f988380d8.jpg.html Grafika na iFotos.pl IFOTOS.PL Zdjęcie na iFotos.pl - Grafika na iFotos.pl IFOTOS.PL Zdjęcie na iFotos.pl - Dziwne odkąd ustawili wałek czasem są drgania, czasem niema. I co wynika z obrazków?? 13 i 23- [1.9 TDI BXE] Szarpie na biegu jałowym
Ustawili mi to w aso skoda. Wynik 0.0 ale problem nadal występuje. Jutro jadę zrobić chipa to poproszę o sprawdzenie 13 i 23. Wrzucę wyniki.- [1.9 TDI BXE] Szarpie na biegu jałowym
To pewnie 0.20 bylo nie siedze w temacie, ale mówił że jeszcze spokojne z 200 tyś zrobię na nich- [1.9 TDI BXE] Szarpie na biegu jałowym
Niestety nie mam kabla. Dziś byłem specjalnie na diagnostyce. I wyszło tylko zła synchronizacja. Mówił że wtryski są w bdb stanie 02 każdy.- [1.9 TDI BXE] Szarpie na biegu jałowym
Ok, dzieki. Jutro będę szukał kogoś kto mi to zrobi. Ale wydaje mi się że będzie ciężko znaleźć.- [1.9 TDI BXE] Szarpie na biegu jałowym
Możliwe że przez to szarpie ??- [1.9 TDI BXE] Szarpie na biegu jałowym
Bylem na diagnostyce. Wtryki idealne . Wyszła synchronizacja wału z wałkiem--3.4. Gość powiedział że to prawie jeden ząbek. Może to być to ??- [1.9 TDI BXE] Szarpie na biegu jałowym
Witam, mam problem. Na biegu jalowym szarpie samochodem. Po wciśnięciu sprzegla nic się nie zmienia. Przy opalaniu i gaszeniu niema żadnych dźwięków. Obrotomiez nie faluje. Przebieg 190tys. Raczej oryginalny.- [ALL TDI PD] Wyciek oleju przy kolektorze ssącym
Wymienili turbo + komplet uszczelek, uszczelke pokrywy zaworow. Oczywiście komplet filtrow i olej. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam. - [B6 TDI PD] Biały dym podczas deszczu