Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1.9 TDI BXE] Szarpie na biegu jałowym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem. Na biegu jalowym szarpie samochodem. Po wciśnięciu sprzegla nic się nie zmienia. Przy opalaniu i gaszeniu niema żadnych dźwięków. 

Obrotomiez nie faluje. 

Przebieg 190tys. Raczej oryginalny.

Opublikowano

Sprawdź korekcje wtryskiwaczy grupa 013 i grupa 004 ostatnia kratka

Opublikowano
  • Autor

Bylem na diagnostyce. Wtryki idealne

.

Wyszła synchronizacja wału z wałkiem--3.4.

Gość powiedział że to prawie jeden ząbek.

Może to być to ??

Opublikowano

- 3,4? To zdecydowanie za dużo, sprawdzić trzeba rozrząd czy jest dobrze na znakach, jak tak, regulacja kołem wałka rozrządu... 

Opublikowano
  • Autor

Możliwe że przez to szarpie ??

Opublikowano

Możliwe, im bardziej w plusie tym silnik spokojniejszy, mniej klepie... Trzeba ustawić jak najbliżej 0.0

Opublikowano
  • Autor

Ok, dzieki.

Jutro będę szukał kogoś kto mi to zrobi. Ale wydaje mi się że będzie ciężko znaleźć.

Opublikowano

Każdy "mechanik" powinien umieć ustawić rozrząd na blokadach i ewentualnie skorygować kąt synchronizacji... 

A skoro nie potrafi, to d*pa nie mechanik

Opublikowano

to tego nie potrzeba blokad

takie synchro nie generuje drgan

daj wyniki z 13 i 23

Opublikowano

@Dev, uwierz na słowo, już nie jednemu tu przestało drgac po zwiększeniu synchro z dużego minusa na 0.0 czy +1.1...

A —3.4 to już sporo... Tolerancja według serwisowi to niby do +/- 2.8

Godzinę temu, Dev napisał:

to tego nie potrzeba blokad

Nie potrzeba fakt...ale nie do końca o to mi chodziło ? to miał być sarkazm, bo ten rozrząd w tdi PD to jeden z najłatwiejszych... 

Co do problemu, może to też być jak najbardziej wina słabych już uszczelnień na PD, dlatego też na początku pisałem o 013

Opublikowano
4 godziny temu, kamil-vag napisał:

dlatego też na początku pisałem o 013

I nadal nie znamy wynikow

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie mam kabla. Dziś byłem specjalnie na diagnostyce. I wyszło tylko zła synchronizacja.

Mówił że wtryski są w bdb stanie 02 każdy.

Opublikowano
26 minut temu, Szczepi20 napisał:

Niestety nie mam kabla. Dziś byłem specjalnie na diagnostyce. I wyszło tylko zła synchronizacja.

Mówił że wtryski są w bdb stanie 02 każdy.

02 to nie jest wlasciwy wynik

Mam nowy  OBDEleven do sprzedania jak chcesz

Opublikowano
  • Autor

To pewnie 0.20 bylo nie siedze w temacie, ale mówił że jeszcze spokojne z 200 tyś zrobię na nich

Opublikowano

Witam. morze to kable na wtryskach trzeba po doginać no ale najpierw kąp i sprawdzanie parametrów.

Opublikowano
  • Autor

Ustawili mi to w aso skoda. 

Wynik 0.0 ale problem nadal występuje.

Jutro jadę zrobić chipa to poproszę o sprawdzenie 13 i 23. Wrzucę wyniki.

Opublikowano
  • Autor

 

201908170_qswshre.jpg
IFOTOS.PL

Zdjęcie na iFotos.pl -

Dziwne odkąd ustawili wałek czasem są drgania, czasem niema. 

I co wynika z obrazków??

13 i 23

Edytowane przez Szczepi20

Opublikowano

Nie chodzą te obrazki...

Mogłeś zrobić loga 13+18+23 po odpaleniu i poczekać parę minut...

Opublikowano
  • Autor

Co wynika z tych zdjęć??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.