gwaliza

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez gwaliza

1. Witajcie,

nadszedl czas na wymianę tulei stabilizatora z przodu i tylu. Problem pojawia się już na samym początku gdyż stabilizatory w moim aucie są z USA firma Eurocode. Stabilizator przód 32mm średnicy tył 25.5mm średnicy. Szukam tulei pod te stabilizatory. Google przeszukane wszerz i wzdłuż pusto max średnica 29mm tulei. Macie klubowicze pomysł na te tuleje lub znacie firmę która dorobi mi tuleje na zamówienie?

2. W dniu 2.04.2020 o 10:18, kabe napisał:

jeżeli ktoś będzie miał ten sam problem- do jr28 9,5j et40 nie wejdzie (brakuje dosłownie 1-2mm) :decayed: ale dystans 5mm i jest gitara
    jak ktoś by się zastanawiał jak siądą 6tłoki z 375mm tarczą na 19" to siądą tak:
    IMG_1149.JPG

IMG_1142.JPG

IMG_1114.JPG

Jakie przewody hamulcowe założyłeś do tego zestawu? Z s4 b8 czy s4 b9? Chce kupic oplot ale nie wiem czy z b8 czy b9

3. Witam szukam dobrej alternatywy na hamulce do mojej esy, bo ma troszke więcej mocy niż fabryka. A jednak jak może się rozpędzić to niech coś to później zatrzyma. Tarcze i klocki i tak idą do zmiany, wiec mysle również o zmianie zacisków. Koła jakie mam to 20x8,5j et33. Proszę o jakieś podpowiedzi.

4. W dniu 21.12.2019 o 01:45, mateusztolcz napisał:

Witam, od jakiegoś roku również jestem szczęśliwym posiadaczem takiego cacka ? na chwile obecna Stage 2 445KM 545Nm, małe koło kompresora, mapa silnika oraz skrzyni, wywalone katy, zrobiony downpipe, dolot  K&N, i czekam na przelot który już zamówiłem zamiast środkowego tłumika. Sam downpipe daje już całkiem przyzwoite I rasowe brzmienie, dla mnie jednak troszeczkę zbyt grzecznie mruczy ? w planie jest zostawienie tylko końcowych oryginalnych tłumików a jak będzie, czas pokaże.
    Tutaj masz jak pracuje w tej konfiguracji z procedury startu, coś tam mniej więcej słychać, drugi filmik nagram jak już wstawię przelot dla porównania.

Witaj, powiedz mi jak rozwiązałeś problem z sonda lambda za katami?

• Pomoc techniczna 1
  5. Witam,

posiadam S4 B8 z 3.0tfsi, troszkę pomodzone wstępnie przy stage1 420KM 495NM. Wydech totalna seria, jest jednak troszkę zbyt cichy. Czy ktoś z forum posiada takie auto i kombinował coś z wydechem aby uzyskać trochę bardziej rasowy dźwięk?

6. Witam, szukam rozwiązania problemu w moim s4. Najpierw błąd kata skrętu - (nie działa abs, esp, 4x4, koło kierownicy) wykonano adaptacje kata skrętu. Pojawił się błąd czujnika abs i błędy zostały. Wymieniłem czujnik abs. Błędy zostały i komputer pokazuje błąd sterownika napędu 4x4 i błąd sterownika aktywnego kierowania. Wspomaganie nie działa, abs również. Czy aktywna kierownice należy w jakiś sposób adaptować? Domyślam się ze te 2 błędy są ze sobą powiązane.

Wazne jest to ze wspomaganie działało abs tez działał.

Maglownica była wyjmowana, kierownica zdejmowana. Całe przednie zawieszenie wymieniane.

Błędy: 0059, 0121, 0122
    Help!

7. Witam wszystkich,

od paru tygodni jestem znowu posiadaczem audi tj. S4 B8, poprzednim audi było A3 8P 2.0tdi. Narzeczona jeździ A4 B6 1.8T, a brat od wczoraj A3 8P 2.0fsi. Mam nadzieje, ze współpraca z nowym nabytkiem jak i klubowiczami będzie przebiegała owocnie :)

Jeszcze raz witam i pozdrawiam.