-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Moze ktos polecic warsztat w WLKP ktory to ogarnie i jest godny polecenia? Jestem z Leszna.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
-
Pudzian81 obserwuje zawartość Zatarta pompa wysokiego ciśnienia i Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Panowie czy jest sens ladowac w auto warte 30k 8 tysw naprawe? Dopadlo mnie to ale jikt nie chce sie podjac naprawy. ...a ci co koze i by zrobili to maja terminy 1.5-2mies a auto potrzebne... Chyba lepiej sprzedac za 20 i sie nie pirtolić bo niepewnie wyglada gwarancja ..
-
Zatarta pompa wysokiego ciśnienia
Sorry za temat. Mozna moj usunąć. Juz czytam tamten
-
Zatarta pompa wysokiego ciśnienia
Szanowni Witam A4 2010r CAGA 188 tys org . Auto stracilo moc kontrolka od świec sie zaświecila. Po wykreceniu czujnika oczom mym ujawnily sie opilki mnostwo opilkow. Auto odpala ale gasnie i nie wkreca sie na obroty. Temat znany ale pytanie ile was kosztowala.naprawa. ?? Zakladam pompa wys. Cisnienia wtryski listwa wtryskowa no i czyszczenie calego ukladu paliwowego. Jest sens to robic auto pojezdzi po takiej naprawie??? Boje sie wladowac 10k i problem wroci .. Dzieki za info
Pudzian81
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta