Skocz do zawartości

Karollo2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Karollo2

Informacje

  • Imię
    Karo
  • Miasto
    Poznan

Auto

  • Model
    A4 B9
  • Nadwozie
    Avant
  • Rok produkcji
    2024
  • Silnik
    2.0 TFSI
  • Kod silnika
    DMSB
  • Napęd
    FWD
  • Skrzynia
    Manual
  • Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Przeniosłem sie do centrum miasta, wiec zmianiłem na starszego a4 w dieslu na nowe w benzynie - DPF. Co ciekawe w poprzednim aucie tego typu problem nie występował, mimo, że jezdziłem tyle samo Nie rozpędzam sie do dużych prędkości, ponieważ jezdze po miescie, do tego skrzynia automatyczna. I teraz sie okazuje, żeby jezdzić komfortowo będe musiał wyjezdzac na długie przejazdzki poza miasto Zastanawiam się, czy moge składac reklamację do Audi - w instruckji obsługi nie ma nakazu/informacji, ile mam jeździć i jak hamować Macie jakies porady na to?
  2. Panowie, czy macie rozwiązanie na tą przypadłość ? Ja mam 5tys na liczniku i to samo, serwis powiedział ze za mało jeżdzę i za mało hamuje.
  3. Tak wygladaja tarcze. Chwilę wcześniej zrobiłem na mieście 8km
  4. Posiadam półroczne audi a4 b9 2.0 tfsi mhev z przebiegiem nico powyżej 5000. Od jakiegoś czasu zauważyłem trzeszczenie podczas hamowania, bardzo nieprzyjemne. Poniżej nagrania, linki: Google Photos PHOTOS.GOOGLE.COM Google Photos PHOTOS.GOOGLE.COM Problem występuje cały czas. W serwisie powiedziano Audi mi, że to za mało jeżdże i za mało hamuje, przez co hamulce sie nie "czyszczą". Nie udało się mi znaleść pozycji w instrukcji użytkownia, które nakazywałoby mi robić określoną ilość kilometrów i dodatkowo wykonywać ostre hamowania. Dziennie wykonuje kilka kilometrów, podczas weekendu wiecej, auto stoi w suchej hali garażowej z wentylacją, nie ma śniegu, błota, wody. Do tej pory przejechałem nieco ponad 5tys km i dzwięk podczas hamowania przeszkadza mi, nie wie wiem czy sa to hamulce, czy zawieszenie czy to może jakies uszkodzenie zawieszenia. Czy ktoś miał podobny przypadek, spotkał sie z takim dzwiękiem? Czy w takiej sytuacji serwis może odmówić usuniecia usterki powołujać się na fakt że mało jeżdze autem ?
  5. @Dev moglbym prosić o części do tego modelu i jaki to mode/kod skrzyni? WAUZZZF45RA113538
×
×
  • Dodaj nową pozycję...