Treść opublikowana przez kimlo
-
Czujnik spalania stukowego
Witam może mi ktoś pomoże ? audi a4 B7 2.0 t BGB ile jest czujników spalania stukowego bo już zgłupiałem raz pokazuje jeden raz 2 a raz 4 widać napewno jeden za alternatorem pomóżcie proszę
- Turbina
- Turbina
- Turbina
- Turbina
- Turbina
- Turbina
- Turbina
- Turbina
- Turbina
- Turbina
- Turbina
- Turbina
- Turbina
-
Turbina
Łańcuch i cały rozrząd wymieniony jakieś 100 km temu . Myślisz że to wałek ssący ? A lepiej wymienić oba czy tylko jeden ? Odcina turbinę tak powyżej 3 tys . I odrazy wyskakuje ten błąd co jest na załączniki po jego wyłączeniu odrazu dalej ciągnie i znowu po chwili rozłącza
- Turbina
-
Turbina
Witam Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 B7 2.0 t 200 km. Pewnego razu podczas wyprzedzania odcięło mi turbinę myślałem takie tam . Rano już było ok. Po jakimś czasie znowu się to powtórzyło . A kursy zbliżał się czas wymiany rozrządu to i zajrzałem do turbo okazało się że jest padnięte przy okazji oddałem też wariator do regeneracji jakiś czas był spokój ale znowu zaczęło się to samo . Dalej rozłącza turbinę po przejechaniu 10 km na vagu pokazało wkoncu błąd p2293 regulator cisnienia paliwa 2 czy ktoś może miał coś podobnego i wie co to jest