-
SZCZYPIOR1 obserwuje zawartość Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7 , Szarpie przy przyspieszaniu , Grzanie po dodaniu gazu i 3 innych
-
Szarpie przy przyspieszaniu
- Grzanie po dodaniu gazu
Pomożecie? Moja audi lepiej grzeje dopiero po dodaniu gazu. Do tej pory było Oki i coś się popsuło- A4b7 1.8t bfb lpg
- Co to za błędy? A4b7 1.8t
Termostat ogarnięty te niżej błędy mnie interesują- Co to za błędy? A4b7 1.8t
Tak mam lpg- Co to za błędy? A4b7 1.8t
Pomoże ktoś co to jest dokładnie *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin. *Proszę uzupełnić profil.SZCZYPIOR1 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe- Świece do gazu 1.8t bfb
Dzieki za info- Świece do gazu 1.8t bfb
Jakie swiece do gazu- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Bfb- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Oki jaj nie to ok suoer forum- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Witam panowie jestem nowy potrzebuje wymiary tarcz przód do b7 2004 1.8t bo ostatnio rozbieralem i widze ze nie bierze całego klocka wiec chyba ktos wczesniej mniejsze tarcze wrzucił - Grzanie po dodaniu gazu