Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bobek1211995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bobek1211995

  1. Bobek1211995 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w Audi A4 B6/B7
    A firma HBK do jakich należy? Warto?
  2. Bobek1211995 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w Audi A4 B6/B7
    Jakiej firmy sprzęgło kpl z dwumas itp polecacie? W używkę bawić się czy od razu nowe
  3. Bobek1211995 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli poduchę silnika i skrzyni mogę wykluczyć tak? Jakie byłyby objawy poduchy?
  4. Bobek1211995 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w Audi A4 B6/B7
  5. Bobek1211995 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Przy ruszaniu z biegu nr 1, trzęsie budą. Nieraz na 2 biegu też zatrzęsie. Przy zgłaszaniu i odpalaniu jest ok. Czyżby dwumas? Może miał. Ktoś podobnie i podpowie co to może być :) dziękuję
  6. Bobek1211995 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w 1.8T
    Piszą o wszystkim i o niczym, nie wiadomo na który się zdecydować ??
  7. Bobek1211995 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w 1.8T
  8. Bobek1211995 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w 1.8T
  9. Bobek1211995 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w 1.8T
    Jakiej firmy ten olej 5W40
  10. Bobek1211995 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w 1.8T
    Mechanik ? już czwarty rok go leje. A jaki polecasz? Zbliża się wymiana to zrobię płukankę i zaleje świeżyne
  11. Bobek1211995 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w 1.8T
    Płukankę robiłem 9k temu przed zmianą oleju. Olej zmieniam co 10k, jeszcze 1k i zmiana. A jaką płukankę polecisz i olej?
  12. Bobek1211995 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w 1.8T
    Gaz jest, jeżdżę jakoś od 3 lat. A sama robota przy głowicy ile wołają?
  13. Bobek1211995 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w 1.8T
    Jak zrobię samą głowice to ciśnienie wzrośnie? Dodam też że ubywa minimalnie płynu chłodniczego
  14. Bobek1211995 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w 1.8T
    Niezbyt dobra kompresja, po nocy gdy odpalę czuć palony olej z wydechu, uszczelniacze do wymiany a przy okazji chciałem zrobić komplet głowice. W pliku masz zdj próby olejowej i kompresje przed próba. Granica kompresji po środku, ale też to za ciekawie nie wygląda
  15. Bobek1211995 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w 1.8T
    B7 1.8T BFB seria
  16. Bobek1211995 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam wszystkich mam pytanko do was, mianowicie. Mam zamiar robić kompletną renowacje głowicy wraz z zaworami, uszczelniaczami,oczywiscie planowaniem itp. Na jaki koszt mam się przygotować bez roboty. (to pierwsza sprawa) (a druga to) Jeżeli bym się zdecydował zarazem wymienić pierścienie na tłokach i zrobić honowanie bloku to jaki koszt wraz z robotą? Istotna dla mnie informacja ponieważ u różnych mechaników różne ceny i to spora różnica :) Bardzo liczę na waszą pomoc, z góry dziękuję
  17. Witam, chodzi o wysokie spalanie gazu w samym mieście, mianowicie benzyny pali 15-16l/100km a gazu aż 24l. Wszytko sprawdzone, wymienione. Fleszowanie sterownika nic nie wykazało, wszystko w normie. Ostatnio wymieniłem katalizator na downpipe bo myślałem że może kat zapchany czy coś ale był ok, spalanie po wymienię wzrosło o 2 litry.. Jakieś pomysły macie? Co. Tu moze być przyczyną? Może źle instalacja gazowa założona, dodam że moc swoją ma, nie muli
  18. Bobek1211995 odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w 1.8T
    Myślisz że powinno pomóc? Może być też inna przyczyna czy ewidentnie logi
  19. Bobek1211995 opublikował(a) temat w 1.8T
    Wymieniona sonda lambda, przepływomierz, czujnik temperatury wody, a spalanie gazu w mieście to 22l/100km, benzyny 16/18l. Auto na mocy nie straciło, turbo słychać się załącza. Gaz wyregulowany idealnie. Gdzie szukać dalej problemu?
  20. Witam, mam pytanko. Chciałbym podnieść moc samym programem, i pytanie takie czy jeśli mam do zrobienia logi to ogarną mi to wszystko na miejscu czy najpierw muszę jechać gdzieś zrobić te logi i na tej podstawie będą modyfikować mapę?
  21. Żadnych błędów nie ma, ostatnio wyskoczył check dwa razy, że mieszkanka zbyt uboga, wykasowalem i od 2 miesięcy nie pojawia się. A jeżeli chodzi o moc to idzie jak przecinak, ciągnie równo
  22. Co może być przyczyną takie dużego spalania i czy warto to robić
  23. Witam, sprawdziłem te spalanie benzyny w mieście i wyszło nie ciekawie, 17,8l/100km przy normalnej jeździe. Co myślisz o tym? Od czego tu zacząć, jesteś w stanie się tym zająć?
  24. Ok, wleje cały zbiornik, przelece 100/200km, zaleje zaś do pełna i zobaczę ile wejdzie i oblicze. Odezwę się niebawem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.