Treść opublikowana przez Szwagier95
-
W podłokietniku mam takie złączę mogę podłączyć tam ADAPTER AMI MMI USB
-
Złącze AMI MMI w podłokietnku do czego służy?
Witam. Złącze AMI MMI w podłokietnku do czego służy? Czy mogę tam podłączyć ADAPTER AMI MMI BLUETOOTH USB AUDI 3G LOW BASIC
-
Skrzynia Multitronic jaki polecacie olej?
czy w ogóle się wymienia te filtry WAUZZZ8K0CA052523
-
Skrzynia Multitronic jaki polecacie olej?
Ok a filtr też wymieniać bo słyszałem że jest zewnętrzny i wewnetrzny filtr ale ponoć się wymienia tylko ten zewnętrzny
-
Skrzynia Multitronic jaki polecacie olej?
Witam. Posiadam Audi A4 B8 2.0 tdi 143km 2011 rok mam dylemat jaki olej wybrać do skrzyni multitronic proszę o pomoc.
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
na 5w30 nie jest większe spalanie oleju?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Jak myślicie zalać lepiej 10w40 czy 5w40 liqui moly lub motul?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Słyszałem że to tych silników lepiej lać olej 5W40
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Witam mam pytanie takie posiadam audi a4 b6 2.0 ALT słychać już wariator przy odpalaniu na zimnym silniku jaki olej teraz wlewać do silnika zalany jest teraz 10W40 Shell Helix może lepiej zalać 5W40?