Treść opublikowana przez Kosa1333
-
[A4B6] problem z tiptroniciem
Ogólnie rzecz biorąc widząc po mechanikach w Lublinie i elektronikach to mają niezłe bicie kasy na automatach, warsztaty odsyłają do siebie, a mamona znika. Szukam rozwiązania na forach, jedna osoba z A6 miała identyczną sytuację, ale nie mogę do niej napisać(inne forum i dawno nie aktywny) Więc...czy ta wiązka, która bezpośrednio jest popięta do skrzyni, może odpowiadać za błąd 18228? 17090 to już ogarniam, że selekcjoner
-
[A4B6] problem z tiptroniciem
poleci ktoś elektronika w Lublinie?
-
[A4B6] problem z tiptroniciem
Witam, odnawiam post, mam pewne pytanie, gdzie znajduje się sterownik skrzyni? 2002rok
-
[A4B6] problem z tiptroniciem
Planuje dać do elektronika furę bo o takich rzeczach nie mam pojęcia. Poinformuje co i jak, aby na przyszłość ktoś wiedział co było winowajcą
-
[A4B6] problem z tiptroniciem
Najprawdopodobniej tak, selekcjoner odpowiada za takie ustrojstwa?
-
[A4B6] problem z tiptroniciem
Witam, jestem po wymianie skrzyni biegów, poprzednia padła, a na tej mam mega problem, skrzynia jest w trybie awaryjnym, pracuje tylko na 4 biegu, dorzucam zdjęcie błędów. Może ktoś przerabiał identyczną sytuacje i powie co jest grane tak, żeby nie uwalić kasy w błoto