Treść opublikowana przez rzychu
-
Wyjście AUX
Musiałem kodować.
-
Wyjście AUX
Dzięki bardzo za pomoc . Wszystko działa
-
Wyjście AUX
A jak się robi te kodowanie ?
-
Wyjście AUX
-
Wyjście AUX
Mam ten kabel. Już wszystko podłączałem tylko to nie działa zero reakcji i nwm co dalej robić czy to pod kompa podłączyć czy jakieś kodowanie
-
Wyjście AUX
Tylko w tym problemu że nie mam tej niebieskiej kostki. Jest tylko zieolna.. a obok niej jest miejsce wolne...
-
Wyjście AUX
Witam Podpinam się do tematu z aux-em .Posiadam audi a4 B7 z 2007r radio bns 5.0 navigation nie posiada zmieniarki . Moje pytanie jest takie czy w moim radiu jest możliwość podpięcia aux z takim rozstawem wytczek jak na zdjeciu. Mam miejsce jedno wolne czy wystarczy wpiąć zakupiony kabel w te miejsce i będzie chodzić?Liczę na pomoc . Pozdrawiam