Wyjście AUX

Kirgeron

Krótko i na temat, mam A4 B7 z radiem RNS Low BNS 5.0, wygląda tak (zdjęcie z neta):

32555379.jpg

Potrzebuje zrobić do tego wyjście AUX, żebym mógł podłączyć np. telefon. Jak to zrobić najtańszym kosztem? Widziałem mnóstwo adapterów i kabli, ale nie jest jasno napisane, wtyczki są różne. Co kupić, żeby pasowało na 100%?

• Pomoc techniczna 2

kupujesz kabel z jack-em i wpinasz w miejsce zaznaczone na czerwono, wpinasz EA-R(aux-r),EA-L(aux-l),EA-G(aux masa),ja u siebie robiłem jeszcze kodowanie i działa

VeIZytR.jpg?1

da radę tylko możesz wywalić białą kostkę ,a piny włożyć w odpowiednie miejsca w ori kostce

Ok, kabelek zamówiony. A powiedz mi czy wpinając się z aux zastępuję zmieniarkę, czy to są różne wejścia?

Edytowane przez poczekaj

tak ta biała kostka jest od zmieniarki,jeśli masz zmieniarkę przełóż tam tylko piny z zakupionego kabla ,będzie działało jedno i drugie

Witam,

podepnę się pod temat. Wiecie kto sprzedaje na forum emulatory zmieniarki do radia Concert 2? Kiedyś gdzieś widziałem, ale nie mogę znaleźć.

Witam
A o co chodzi z tym kodowaniem ? Czy po prostu po wpięciu odpowiednio pinów w kostkę wszystko będzie działać ?

najpierw podłącz ,możliwe że zadziała bez kodowania ,w cIII klikasz CD 2x i wyświetla aux ,jeśli nie musisz zmienić kodowanie ,kanał 56 radio

Dzięki greg2505 coś takiego wyszukałem na alledrogo dzięki Tobie:

jest plug &play niby

To i jeszcze ja się podepnę - a dla Navi plus jest jakiś tańszy sposób niż xCarLink bądź Yatour? :(

Witam :) posiadam radio bns 5.0 lecz i zamówiłem ten kabel z auxem, tylko że jest problem bo gdy podłączam tel do auxa i przełączam na CD/MP3 to nic sie nie dzieje i wyskakuje błąd że e napędzie nie ma płyty. Czy wie ktoś o vo może chodzić?

Ps. Nie posiadam zmieniarki

możliwe że musisz zamienić kodowanie żeby wyświetlało AUX