poczekaj

Pasjonat
 • Zawartość

  150
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

1

O poczekaj

  Informacje

  • Imię
   Imię
  • Lokalizacja
   Warszawa

  Auto

  • Model
   A4 B7
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   2007
  • Silnik
   3.0 TDI V6
  • Kod silnika
   ASB
  • Napęd
   quattro
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON

  Ostatnie wizyty

  Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. poczekaj

   Kłamią ci co mówią że je zregenerują. Nie kłamią ci, którzy mówią że sprzedają regenerowane w fabryce Boscha (taniej ok 80-100 zł na sztuce jak się odda swoje). Biorą na stół żeby umyć na myjce ultradźwiękowej i sprawdzić parametry.
  2. poczekaj

   Ktoś miał taki problem na forum Audi A6 i było coś nie tak z przelewaniem się paliwa z jednej części zbiornika do drugiej, bo podobno tam są grodzie.
  3. poczekaj

   Manual w tym samochodzie odbiera mi smak życia i radość z jazdy. Drugi raz bym tego błędu nie popełnił, mimo że do czasu zakupu audi zawsze byłem zwolennikiem manualnych. Inaczej to wygląda w 5 biegowej benzynie 136KM, a inaczej w mocnym dieslu.
  4. poczekaj

   Ja po 3 latach od kupna i przejechaniu 60k km (obecny przebieg 285k), musiałem: wymienić koło pasowe oraz rolki i pasek, czujnik temperatury spalin, tarcze i klocki oraz pompkę spryskiwaczy lamp. Do tego takie pierdoły jak opony, akumulator itp. Olej oczywiście też wymieniałem. Można chyba uznać, że trafiłem dobrze. Jak się źle trafi, to lekko można włożyć w samochód >20k zł.
  5. poczekaj

   Ja też wolę swój stary, ale już obeznany, niż nowe za nie wiadomo jakie pieniądze. Te A4 jak ma ogarnięte co trzeba to nie jest przesadnie drogie w utrzymaniu. Następne pewnie chciałbym benzynowe, ale obawiam się, że 250-280 konne 2.0t niekoniecznie zmieści się w 9l/100 jadąc autostradą 180 km/h. Póki co jeżdżę aż odpadną koła, bo za sensowny pieniądz tego i tak się nie da sprzedać pomimo że zadbany, bo ludzie boją się tej pojemności a jeszcze ponad 300k przebiegu na blacie, to wg naszych kupujących nadaje się co najwyżej na złom.
  6. poczekaj

   Jakaż znowu moc. Przy tej masie, to takie rozsądne minimum, żeby komfortowo się poruszać i bez większej spiny wyprzedzić jak się jedzie we 4 osoby (mówię o serii). 10 lat temu, to może było coś, a teraz na trasie podobne osiągi ma Leon 1,8. Chyba nie zauważyłeś postępu, bo teraz Kie i Meganki mają mocniejsze silniki.
  7. poczekaj

   Moje minimum to ok. 6,7l/100 wyłącznie trasa i mocno spokojna jazda max 120 km/h, ale często wolniej jak warunki nie pozwalały. Ogólnie bez korków, zbędnego hamowania i przyspieszania. Zatankowałem do pełna w Graz w Austrii i na jednym baku dojechałem do Warszawy, gdzie znów zatankowałem do pełna niecałe 58l po przejechaniu niecałych 900km. Komputer wtedy pokazał chyba 5,8, więc sporo zaniżył. A tak, średnie z 60k km mam 8,9l wg dystrybutora. Po mieście nie wiem, bo mało tak jeżdżę. Z resztą jednemu w mieście spali 9 jak robi długie odcinki po pustych ulicach a drugiemu 14, jak dojeżdża do pracy 3 km w korku.
  8. poczekaj

   Nie regenerują w warsztatach Boscha. Fabryka regeneruje u siebie.
  9. poczekaj

   Ale chcesz puszczać przez filtr czy z pominięciem filtra?
  10. poczekaj

   Ale przecież przy nowych stawkach za takie B7 czy B8 3.0 tdi zapłacisz mniejszą akcyzę niż obecnie... OC niestety podrożały, ale najbardziej w pojemnościach poniżej 2.0. Różnica pomiędzy 3.0 a 2.0 w OC, to nie więcej jak 100 zł rocznie. To nie są bariery żeby kupić auto z większym silnikiem. 3.0 łapią się w pułap do 2999 wg nowej tabeli, bo pojemność jest kilka cm3 niższa. Przy proponowanej stawce taniej będzie dla samochodów droższych niż 28 967,74. 5388 zł (2005-2009) to jest właśnie dzisiejsze 18,6% akcyzy dla takiego samochodu. Każdy droższy będzie miał niższą akcyzę niż obecnie.
  11. poczekaj

   Im większe minusy tym gorzej. Prawdopodobnie do wymiany, szczególnie jak piszesz, że jeszcze przycina rozruch. Wartości o których pisałem, to punkty graniczne, po których przekroczeniu wg producenta są do wymiany.
  12. poczekaj

   -45 w pierwszym rzędzie i -20 w drugim. Bierz poprawkę na to, że parametry mogą być nie do końca precyzyjne.
  13. poczekaj

   Nie musisz kupić BD. Możesz kupić AH, ale on jest starszy. Możesz też kupić któryś z numeracji Boscha: 0 445 115 078 lub 0 445 115 079, które są odpowiednikiem BD. Marcinowi chodzi o to, że nie bardzo można wsadzić jeden nowszy wtrysk 1800 bar i zostawić pozostałe 5 sztuk 1600 bar.
  14. poczekaj

   Skoro myślisz tylko o sobie i nie zamierzasz zostawić informacji o swoim przypadku, co mogło by pomóc w przyszłości innym użytkownikom, to bądź również samodzielny i sobie poszukaj odpowiedzi w internecie. Prosić innych o podanie odpowiedzi na tacy to łatwo, a zostawić coś pomocnego innym, to już problem?
  15. poczekaj

   Wtryski nie padają chyba z dnia na dzień. Po czym stwierdzasz, że to one są problemem?