Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kovallts

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, @KacperBE problem rozwiązany? U mnie też występuje głuche bicie na 3-4 biegu zazwyczaj powyżej 4 tys. rpm i bucie... Czy mówimy o tym samym objawie?
  2. gdyby moje 3.0 nie walilo bardzo po kieszeni to bym dalej nim jeździł. Czas na coś nowego ale już mocy nie znajdę Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  3. Marcin a wiesz, jaki mam problem teraz z zakupem nowego auta? Poprzednia B7 była na wypasie a teraz już nic nie cieszy mojego oka
  4. Sprzedałem auto, więc nie odpowiem bo po prostu nie wiem dla mnie to dziwne rzeczy, robimy komplet rozrządu teoretycznie który powinien starczyc na 200 tys. A już po 20 zaczyna być go słuchać... Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  5. kovallts odpowiedział(a) na Quatro7 temat w 3.0TDI
    To wiem, u mnie niestety mokro na tych blaszkach... muszę kupić nowe... Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  6. kovallts odpowiedział(a) na Dawid Wątroba temat w 3.0TDI
    Logi grup 013, 014 by się przydały. Sprawdzales to? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  7. W aso w tpi maja szereg rozwiązań poprzez aktualizację oprogramowania. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  8. kovallts odpowiedział(a) na Quatro7 temat w 3.0TDI
    Mowimy o tych blaszkach na glowicy? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  9. kovallts odpowiedział(a) na Quatro7 temat w 3.0TDI
    Ja nikogo tobie nie polecę sam robiłem u siebie w okolicach Kielc ale nie pamiętam dokładnie gdzie. Płaciłem 250 zł. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  10. kovallts odpowiedział(a) na Quatro7 temat w 3.0TDI
    Obecne obic kevlarem? Nie będzie to przypadkiem najprostsze i najtańsze rozwiązanie? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  11. kovallts odpowiedział(a) na Quatro7 temat w 3.0TDI
    Właśnie to ciekawa historia. Są ponoć lepszej konstrukcji niż nasze fabryczne i nawet te które wkleił marcin z roku 2004 będą albo mogą być lepsze od naszej fabryki. Grunt to dobrze trafić Każde wtryski należy kodować. Mnie głównie chodziło o montaż
  12. Ten objaw już jest moją bolączką od kilku tys km. a co więcej nie pierwszą wymianę oleju więc sugeruje się tym, że chyba nic poważnego to nie jest albo tak ma po prostu być Szczególnie, że lubię przybutować.
  13. Z kompa, nie liczyłem ile wyszło według przejechanych kilometrów.
  14. kovallts odpowiedział(a) na Quatro7 temat w 3.0TDI
    One są p&p?
  15. Chwalimy się spalaniem, chyba każdy może dodać swoje 3 grosze? Wygląda na to, że zbyt często się nudzisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.