-
1.8T BEX + Q padający wał napędowy 8E0521101E
Witam, @KacperBE problem rozwiązany? U mnie też występuje głuche bicie na 3-4 biegu zazwyczaj powyżej 4 tys. rpm i bucie... Czy mówimy o tym samym objawie?
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
gdyby moje 3.0 nie walilo bardzo po kieszeni to bym dalej nim jeździł. Czas na coś nowego ale już mocy nie znajdę Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Marcin a wiesz, jaki mam problem teraz z zakupem nowego auta? Poprzednia B7 była na wypasie a teraz już nic nie cieszy mojego oka
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Sprzedałem auto, więc nie odpowiem bo po prostu nie wiem dla mnie to dziwne rzeczy, robimy komplet rozrządu teoretycznie który powinien starczyc na 200 tys. A już po 20 zaczyna być go słuchać... Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
wymiana wtrysków
To wiem, u mnie niestety mokro na tych blaszkach... muszę kupić nowe... Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
3.0 TDI ASB Klekot
Logi grup 013, 014 by się przydały. Sprawdzales to? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Aktualizacja oprogramowania
W aso w tpi maja szereg rozwiązań poprzez aktualizację oprogramowania. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
wymiana wtrysków
Mowimy o tych blaszkach na glowicy? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie mocne sprzęgło?
Ja nikogo tobie nie polecę sam robiłem u siebie w okolicach Kielc ale nie pamiętam dokładnie gdzie. Płaciłem 250 zł. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie mocne sprzęgło?
Obecne obic kevlarem? Nie będzie to przypadkiem najprostsze i najtańsze rozwiązanie? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
wymiana wtrysków
Właśnie to ciekawa historia. Są ponoć lepszej konstrukcji niż nasze fabryczne i nawet te które wkleił marcin z roku 2004 będą albo mogą być lepsze od naszej fabryki. Grunt to dobrze trafić Każde wtryski należy kodować. Mnie głównie chodziło o montaż
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Ten objaw już jest moją bolączką od kilku tys km. a co więcej nie pierwszą wymianę oleju więc sugeruje się tym, że chyba nic poważnego to nie jest albo tak ma po prostu być Szczególnie, że lubię przybutować.
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Z kompa, nie liczyłem ile wyszło według przejechanych kilometrów.
- wymiana wtrysków
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Chwalimy się spalaniem, chyba każdy może dodać swoje 3 grosze? Wygląda na to, że zbyt często się nudzisz
kovallts
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta