Treść opublikowana przez kovallts
-
1.8T BEX + Q padający wał napędowy 8E0521101E
Witam, @KacperBE problem rozwiązany? U mnie też występuje głuche bicie na 3-4 biegu zazwyczaj powyżej 4 tys. rpm i bucie... Czy mówimy o tym samym objawie?
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
gdyby moje 3.0 nie walilo bardzo po kieszeni to bym dalej nim jeździł. Czas na coś nowego ale już mocy nie znajdę Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Marcin a wiesz, jaki mam problem teraz z zakupem nowego auta? Poprzednia B7 była na wypasie a teraz już nic nie cieszy mojego oka
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Sprzedałem auto, więc nie odpowiem bo po prostu nie wiem dla mnie to dziwne rzeczy, robimy komplet rozrządu teoretycznie który powinien starczyc na 200 tys. A już po 20 zaczyna być go słuchać... Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
wymiana wtrysków
To wiem, u mnie niestety mokro na tych blaszkach... muszę kupić nowe... Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
3.0 TDI ASB Klekot
Logi grup 013, 014 by się przydały. Sprawdzales to? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Aktualizacja oprogramowania
W aso w tpi maja szereg rozwiązań poprzez aktualizację oprogramowania. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
wymiana wtrysków
Mowimy o tych blaszkach na glowicy? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie mocne sprzęgło?
Ja nikogo tobie nie polecę sam robiłem u siebie w okolicach Kielc ale nie pamiętam dokładnie gdzie. Płaciłem 250 zł. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie mocne sprzęgło?
Obecne obic kevlarem? Nie będzie to przypadkiem najprostsze i najtańsze rozwiązanie? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
wymiana wtrysków
Właśnie to ciekawa historia. Są ponoć lepszej konstrukcji niż nasze fabryczne i nawet te które wkleił marcin z roku 2004 będą albo mogą być lepsze od naszej fabryki. Grunt to dobrze trafić Każde wtryski należy kodować. Mnie głównie chodziło o montaż
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Ten objaw już jest moją bolączką od kilku tys km. a co więcej nie pierwszą wymianę oleju więc sugeruje się tym, że chyba nic poważnego to nie jest albo tak ma po prostu być Szczególnie, że lubię przybutować.
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Z kompa, nie liczyłem ile wyszło według przejechanych kilometrów.
- wymiana wtrysków
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Chwalimy się spalaniem, chyba każdy może dodać swoje 3 grosze? Wygląda na to, że zbyt często się nudzisz
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
Korekcje w takim razie masz wzorowe
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Chodzi o jeden fakt. Zmieniasz olej i jeździsz dopóki nie usłyszysz przy rozruchu dziwnych dźwięków i wtedy decydujemy się na zmianę. Pojawia się nowa skala Zostało 3 tys do wymiany... Przejeżdzę jeszcze chwilę i zdecyduje się wymianę właśnie na valvoline synpower 5W30. Na pewno zaopiniuje po wymianie.
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Czyli wymiana oleju w naszych 3 litrowkach musi odbywać się częściej? Czy jest jakiś olej bardziej polecany od motula, który wytrzyma dluzej? Koszt wymiany z filtrami to ok. 500 zł. Wymieniać go parę razy do roku to się robi delikatny koszt. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Przycinanie przy odpaleniu BKN
A no i co mnie najbardziej śniło z tropu to sprawdzenie wtryskow na stole i niby wszystko ok... Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Przycinanie przy odpaleniu BKN
Nie jestem nowym użytkownikiem tego auta. Jeżdżę nim ponad półtora roku. Szukam różnych rozwiązań, nawet w ASO byłem to na diagnozie mam wypisane, że wina rozrusznika... pewnie wpisane od czapy. Aku zmieniłem bo i tak moj miał 70ah i nie trzymał napięcia. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Przycinanie przy odpaleniu BKN
Bosniak jesteś mega śmieszny. Zadałem pytanie gdyż dla mnie dziwne jest to, że po przycieciu gaśnie swiatlo, zegary nawi etc. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Przycinanie przy odpaleniu BKN
Wymieniłem aku i jest ten sam kłopot. Wymieniłem też bendix w rozruszniku. Przycina się za każdym razem... Krótszy postój to nawet nie zauważalne przycięcie. Im dłużej tym mocniej... Korekcje w grupach 072-077 są wysokie na plusie. Myślicie, że to może być wina wtrychów?
-
Aktualizacja oprogramowania
Ponoć jest rozwiązaniem na wszelkiego typu bolączki ale informacji na temat poprawki u niego szukaj u Dawida
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Wróciłem z wakacji - trasa 510 km w jedną stronę. Jechałem 130km/h max w dwie osoby i cały bagażnik. Zszedłem do 5.7l
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Jeżdzę na motulu - przesiadłem się z castrola i przejechałem już ok. 9tys. Od dłuższego czasu na ciepłym słychać sekundowe grzechotanie praktycznie za każdym razem po postoju dluższym niż 10 min. Rozrząd robiłem jakieś 17-19tys temu. Myślicie, że wina oleju (Motul Specific 5W30) czy przyczyna może być gdzieś indziej? Ma ktoś może podobnie? Byłem w ASO i stwierdzili prawy napinacz. Wymieniłem na nowy i jest to samo. Oleju nie przybywa...