Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kovallts

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kovallts

  1. Witam, @KacperBE problem rozwiązany? U mnie też występuje głuche bicie na 3-4 biegu zazwyczaj powyżej 4 tys. rpm i bucie... Czy mówimy o tym samym objawie?
  2. gdyby moje 3.0 nie walilo bardzo po kieszeni to bym dalej nim jeździł. Czas na coś nowego ale już mocy nie znajdę Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  3. Marcin a wiesz, jaki mam problem teraz z zakupem nowego auta? Poprzednia B7 była na wypasie a teraz już nic nie cieszy mojego oka
  4. Sprzedałem auto, więc nie odpowiem bo po prostu nie wiem dla mnie to dziwne rzeczy, robimy komplet rozrządu teoretycznie który powinien starczyc na 200 tys. A już po 20 zaczyna być go słuchać... Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  5. kovallts odpowiedział(a) na Quatro7 temat w 3.0TDI
    To wiem, u mnie niestety mokro na tych blaszkach... muszę kupić nowe... Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  6. kovallts odpowiedział(a) na Dawid Wątroba temat w 3.0TDI
    Logi grup 013, 014 by się przydały. Sprawdzales to? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  7. W aso w tpi maja szereg rozwiązań poprzez aktualizację oprogramowania. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  8. kovallts odpowiedział(a) na Quatro7 temat w 3.0TDI
    Mowimy o tych blaszkach na glowicy? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  9. kovallts odpowiedział(a) na Quatro7 temat w 3.0TDI
    Ja nikogo tobie nie polecę sam robiłem u siebie w okolicach Kielc ale nie pamiętam dokładnie gdzie. Płaciłem 250 zł. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  10. kovallts odpowiedział(a) na Quatro7 temat w 3.0TDI
    Obecne obic kevlarem? Nie będzie to przypadkiem najprostsze i najtańsze rozwiązanie? Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  11. kovallts odpowiedział(a) na Quatro7 temat w 3.0TDI
    Właśnie to ciekawa historia. Są ponoć lepszej konstrukcji niż nasze fabryczne i nawet te które wkleił marcin z roku 2004 będą albo mogą być lepsze od naszej fabryki. Grunt to dobrze trafić Każde wtryski należy kodować. Mnie głównie chodziło o montaż
  12. Ten objaw już jest moją bolączką od kilku tys km. a co więcej nie pierwszą wymianę oleju więc sugeruje się tym, że chyba nic poważnego to nie jest albo tak ma po prostu być Szczególnie, że lubię przybutować.
  13. Z kompa, nie liczyłem ile wyszło według przejechanych kilometrów.
  14. kovallts odpowiedział(a) na Quatro7 temat w 3.0TDI
    One są p&p?
  15. Chwalimy się spalaniem, chyba każdy może dodać swoje 3 grosze? Wygląda na to, że zbyt często się nudzisz
  16. Korekcje w takim razie masz wzorowe
  17. Chodzi o jeden fakt. Zmieniasz olej i jeździsz dopóki nie usłyszysz przy rozruchu dziwnych dźwięków i wtedy decydujemy się na zmianę. Pojawia się nowa skala Zostało 3 tys do wymiany... Przejeżdzę jeszcze chwilę i zdecyduje się wymianę właśnie na valvoline synpower 5W30. Na pewno zaopiniuje po wymianie.
  18. Czyli wymiana oleju w naszych 3 litrowkach musi odbywać się częściej? Czy jest jakiś olej bardziej polecany od motula, który wytrzyma dluzej? Koszt wymiany z filtrami to ok. 500 zł. Wymieniać go parę razy do roku to się robi delikatny koszt. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  19. A no i co mnie najbardziej śniło z tropu to sprawdzenie wtryskow na stole i niby wszystko ok... Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  20. Nie jestem nowym użytkownikiem tego auta. Jeżdżę nim ponad półtora roku. Szukam różnych rozwiązań, nawet w ASO byłem to na diagnozie mam wypisane, że wina rozrusznika... pewnie wpisane od czapy. Aku zmieniłem bo i tak moj miał 70ah i nie trzymał napięcia. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  21. Bosniak jesteś mega śmieszny. Zadałem pytanie gdyż dla mnie dziwne jest to, że po przycieciu gaśnie swiatlo, zegary nawi etc. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  22. Wymieniłem aku i jest ten sam kłopot. Wymieniłem też bendix w rozruszniku. Przycina się za każdym razem... Krótszy postój to nawet nie zauważalne przycięcie. Im dłużej tym mocniej... Korekcje w grupach 072-077 są wysokie na plusie. Myślicie, że to może być wina wtrychów?
  23. Ponoć jest rozwiązaniem na wszelkiego typu bolączki ale informacji na temat poprawki u niego szukaj u Dawida
  24. Wróciłem z wakacji - trasa 510 km w jedną stronę. Jechałem 130km/h max w dwie osoby i cały bagażnik. Zszedłem do 5.7l
  25. Jeżdzę na motulu - przesiadłem się z castrola i przejechałem już ok. 9tys. Od dłuższego czasu na ciepłym słychać sekundowe grzechotanie praktycznie za każdym razem po postoju dluższym niż 10 min. Rozrząd robiłem jakieś 17-19tys temu. Myślicie, że wina oleju (Motul Specific 5W30) czy przyczyna może być gdzieś indziej? Ma ktoś może podobnie? Byłem w ASO i stwierdzili prawy napinacz. Wymieniłem na nowy i jest to samo. Oleju nie przybywa...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.