Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kovallts

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kovallts

  1. Panowie, I mnie spotkał nie ciekawy dźwięk po rozruchu na ciepłym motorze. Na zimnym jest ok. Pojeżdżę troche, zgasze, odpalę za 40 min i zygocze. Wrzucam link do hostingu z filmikiem, proszę o ocenę. Link: http://fileshark.pl/pobierz/13296453/e202b/video0036-mp4 Zamierzam zabrać się i wyjechać z motorem, jednak wolał bym bez 100% pewności tego nie robić. Przelot auta 197k ori. Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
  2. Bawilem się kodowaniem radia ale to chyba nie powinno mieć znaczenia? Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
  3. Kupiłem nowy w sklepie. Myślisz, ze to wina emulatora? Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
  4. Witam, wczoraj w swojej furce montowałem xcarlinka. Posiadam radio Audi chorus II. Mam jednak problem z odczytem czegokolwiek z emulatora. Połączenie radio -> emulator jest na stoprocent dobre. Po włączeniu radia i przejściu do odczytu z emulatora pojawia się z automatu CD5 i randomowy kawałek (zazwyczaj 53 track z folderu), dodatkowo widać, że muzyka jest odtwarzana jednak jej nie słychać. Po zmianie CD(folderu) widać tylko ładowanie i znów powrót do wcześniejszego CD5. Próbowałem zmienić kodowanie radia (domyślnie miałem ustawione 01000), jednak to też nie pomaga. Po sprawdzeniu błędów widnieje tylko dotyczący braku łączności. Wklejam log poniżej. 00857 - CD Changer Unit (R41) 49-10 - No Communications - Intermittent Ktoś ma jakieś sugestie/pomysły? Z góry dziękuje. Udało się rozwiązać. Problem leżał po stronie formatu zapisu pendraka (z NTFS na FAT32) Mam kolejny problem dotyczący ów emulatora, otóż podczas jazdy raz normalnie słucham muzyki z emulatora a czasami go po prostu rozlacza i zmieniarka go nie widzi... Wszystko wraca do normy po ostygnieciu i ponownym odpaleniu auta. Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
  5. jak wymieniłeś to zostaw, zmień tylko płyn do wspomagania. Sprawdzałeś kolorek? Jak mętny i są opiłki to porządnie przepłucz, nie żałuj płynu.
  6. kovallts odpowiedział(a) na kovallts temat w Audi A4 B6/B7
    końcówki założone z mojej b6. Sam magiel jest z B7. Moim zdaniem podczas zakładania uciekła kierownica o 3/4 obrotu stąd problem... Może ktoś potwierdzić teorie?
  7. kovallts odpowiedział(a) na kovallts temat w Audi A4 B6/B7
    Wracając do tematu. Problemem może być źle ustawiona zbieżność połówkowa? Pasuje każda wersja silnikowa? Moja poprzednia maglownica posiada kod: 3B1422071N.
  8. kovallts odpowiedział(a) na kovallts temat w Audi A4 B6/B7
    Bo końcówki drazow w b6/b7 są takie same Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
  9. Są takie same. Także teoria dotycząca tematu się nie sprawdza. Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
  10. kovallts odpowiedział(a) na kovallts temat w Audi A4 B6/B7
    Mógłbym uzyskać jakąś obszerniejsze wyjaśnienie? Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
  11. A te końcówki nie są takie same? Końcówki drążków się różnią pomiędzy b6 a b7? Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
  12. kovallts opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie, Mam problem związany z wymianą maglownicy w mojej b6. Wlozylem magiel z b7 kod: 8E1422072D. Problem polega na tym, ze w prawo mam mniejszy skręt... Czy ten magiel nie pasuje czy to bardziej związane ze złym założeniem? Miał może ktoś podobny problem? Będę wdzięczny za odpowiedzi. Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
  13. Też bym poprosił
  14. Witam ponownie. Wreszcie zamontowalem podtlenek LPG w swojej czworce. Graty jakie zamontowalem to reduktor kme, wtryski Hanki niebieskie i sterownik stag 4QBox. Mocno polecam każdemu ten zestaw.
  15. Masz na myśli: http://www.eko-car.com.pl/index.html ?
  16. Bliżej Lublina, aniżeli Radomia. Mam tam ponad 150km, mało opłacalny biznes. Może ktoś coś ze świętokrzyskiego poleci?
  17. Dzięki Panowie, dam znać po operacji Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  18. Dopiero co nabyłem auto, więc myślę, że będzie seria, choć gdzieś z tyłu głowy chodzą modyfikacje... Jeśli już dojdzie do modyfikacji, to do takich na jakie pozwolą seryjne graty.
  19. Oczywiste! Nie ma mowy o szukaniu najtańszej opcji. Swoje trzeba włożyć by też swojego wyczekiwać Wracając do tematu montażu, ktoś z okolic Radomia poleci jakiś dobry zakład?
  20. Jak wygląda sprawa z mocą? Nie zauważalny spadek?
  21. W Radomiu ktoś może poleca dobrego montażystę?
  22. Witam, Jako, że nie dawno nabyłem audi i jeszcze nie za bardzo ogarniam co dla niej będzie najlepsze, chciałbym doradzić się w kwestii LPG. Jaki sterownik będzie najlepszy do silnika 1.8T bfb? Wtryski Hana czy barracudy? Jaki reduktor? Nie chcial bym wkladac nic felernego. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.