Treść opublikowana przez kovallts
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Panowie, I mnie spotkał nie ciekawy dźwięk po rozruchu na ciepłym motorze. Na zimnym jest ok. Pojeżdżę troche, zgasze, odpalę za 40 min i zygocze. Wrzucam link do hostingu z filmikiem, proszę o ocenę. Link: http://fileshark.pl/pobierz/13296453/e202b/video0036-mp4 Zamierzam zabrać się i wyjechać z motorem, jednak wolał bym bez 100% pewności tego nie robić. Przelot auta 197k ori. Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
-
Brak odczytu xcarlink chorus II
Bawilem się kodowaniem radia ale to chyba nie powinno mieć znaczenia? Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Brak odczytu xcarlink chorus II
Kupiłem nowy w sklepie. Myślisz, ze to wina emulatora? Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Brak odczytu xcarlink chorus II
Witam, wczoraj w swojej furce montowałem xcarlinka. Posiadam radio Audi chorus II. Mam jednak problem z odczytem czegokolwiek z emulatora. Połączenie radio -> emulator jest na stoprocent dobre. Po włączeniu radia i przejściu do odczytu z emulatora pojawia się z automatu CD5 i randomowy kawałek (zazwyczaj 53 track z folderu), dodatkowo widać, że muzyka jest odtwarzana jednak jej nie słychać. Po zmianie CD(folderu) widać tylko ładowanie i znów powrót do wcześniejszego CD5. Próbowałem zmienić kodowanie radia (domyślnie miałem ustawione 01000), jednak to też nie pomaga. Po sprawdzeniu błędów widnieje tylko dotyczący braku łączności. Wklejam log poniżej. 00857 - CD Changer Unit (R41) 49-10 - No Communications - Intermittent Ktoś ma jakieś sugestie/pomysły? Z góry dziękuje. Udało się rozwiązać. Problem leżał po stronie formatu zapisu pendraka (z NTFS na FAT32) Mam kolejny problem dotyczący ów emulatora, otóż podczas jazdy raz normalnie słucham muzyki z emulatora a czasami go po prostu rozlacza i zmieniarka go nie widzi... Wszystko wraca do normy po ostygnieciu i ponownym odpaleniu auta. Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Blokuje mi kierownicę
jak wymieniłeś to zostaw, zmień tylko płyn do wspomagania. Sprawdzałeś kolorek? Jak mętny i są opiłki to porządnie przepłucz, nie żałuj płynu.
-
Maglownica b7
końcówki założone z mojej b6. Sam magiel jest z B7. Moim zdaniem podczas zakładania uciekła kierownica o 3/4 obrotu stąd problem... Może ktoś potwierdzić teorie?
-
Maglownica b7
Wracając do tematu. Problemem może być źle ustawiona zbieżność połówkowa? Pasuje każda wersja silnikowa? Moja poprzednia maglownica posiada kod: 3B1422071N.
-
Maglownica b7
Bo końcówki drazow w b6/b7 są takie same Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Maglownica do B6 z B7 czy pasuje ?
Są takie same. Także teoria dotycząca tematu się nie sprawdza. Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Maglownica b7
Mógłbym uzyskać jakąś obszerniejsze wyjaśnienie? Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Maglownica do B6 z B7 czy pasuje ?
A te końcówki nie są takie same? Końcówki drążków się różnią pomiędzy b6 a b7? Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Maglownica b7
Panowie, Mam problem związany z wymianą maglownicy w mojej b6. Wlozylem magiel z b7 kod: 8E1422072D. Problem polega na tym, ze w prawo mam mniejszy skręt... Czy ten magiel nie pasuje czy to bardziej związane ze złym założeniem? Miał może ktoś podobny problem? Będę wdzięczny za odpowiedzi. Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana drazka kierowniczego
Też bym poprosił
-
Instalacja LPG a4 b6 bfb
Witam ponownie. Wreszcie zamontowalem podtlenek LPG w swojej czworce. Graty jakie zamontowalem to reduktor kme, wtryski Hanki niebieskie i sterownik stag 4QBox. Mocno polecam każdemu ten zestaw.
-
Instalacja LPG a4 b6 bfb
Masz na myśli: http://www.eko-car.com.pl/index.html ?
-
Instalacja LPG a4 b6 bfb
Bliżej Lublina, aniżeli Radomia. Mam tam ponad 150km, mało opłacalny biznes. Może ktoś coś ze świętokrzyskiego poleci?
-
Instalacja LPG a4 b6 bfb
Dzięki Panowie, dam znać po operacji Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja LPG a4 b6 bfb
Dopiero co nabyłem auto, więc myślę, że będzie seria, choć gdzieś z tyłu głowy chodzą modyfikacje... Jeśli już dojdzie do modyfikacji, to do takich na jakie pozwolą seryjne graty.
-
Instalacja LPG a4 b6 bfb
Oczywiste! Nie ma mowy o szukaniu najtańszej opcji. Swoje trzeba włożyć by też swojego wyczekiwać Wracając do tematu montażu, ktoś z okolic Radomia poleci jakiś dobry zakład?
-
Instalacja LPG a4 b6 bfb
Jak wygląda sprawa z mocą? Nie zauważalny spadek?
-
Instalacja LPG a4 b6 bfb
W Radomiu ktoś może poleca dobrego montażystę?
-
Instalacja LPG a4 b6 bfb
Witam, Jako, że nie dawno nabyłem audi i jeszcze nie za bardzo ogarniam co dla niej będzie najlepsze, chciałbym doradzić się w kwestii LPG. Jaki sterownik będzie najlepszy do silnika 1.8T bfb? Wtryski Hana czy barracudy? Jaki reduktor? Nie chcial bym wkladac nic felernego. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka