Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyjście AUX


Kirgeron

Rekomendowane odpowiedzi

Podpinam sie do tematu bo nie widze podobnego. Czy to wejście jest złączem AMI, bo jak tak sie przyglądam na wtyczkach przy kabelkach ami-usb na allegro to wydają sie różne

6m.jpg

Edytowane przez Burratos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak piszecie aux działa ale przestało mi radio ściągać fale ijesrem w czarnej d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Koledzy potrzebuję pomocy z kablem aux. 

Mam zakupiony kabel i ma on 3 piny zółty/czarny/czerwony. Chcę wpiąć je do kostki w radiu,ale mam tylko dwa wolne miejsca. Co mam zrobić? Na zdjęciu w poprzednich postach jest zaznaczone,że mam wpiąć w miejsca EA-R, EA-L,EA-G  i tam gdzie jest EA-R mam zajęte kablem(brązowy)ze zmieniarki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zmieniarkę i to miejsce jest puste ,ea-r to prawy sygnał do aux,zrób może fotkę tej kostki z kablami,może coś źle jest podpięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego radia chcesz ten aux wpiąć ?

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ten od zmieniarki powinien być wpięty na:

2 - 

Sygnał masy do zmieniacza płyt CD -R41-

Spróbuj go przełożyć a Aux GND na 3 wtedy wepniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie dziala ten kabelek aux do b6, nawet poz zmianie kodowania, chyba ze zle cos robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do RNS-E zakupiłem gotowy zestaw kostka + przewód zakończony jack, zrobiłem kodowanie i pojawił się AUX. Tylko gra bardzo cicho jakby coś było nie tak. Przewód wydaje się być ok, piny też w porządku. Macie jakieś pomysły co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2019 o 15:23, adam_klo369 napisał:

Ja do RNS-E zakupiłem gotowy zestaw kostka + przewód zakończony jack, zrobiłem kodowanie i pojawił się AUX. Tylko gra bardzo cicho jakby coś było nie tak. Przewód wydaje się być ok, piny też w porządku. Macie jakieś pomysły co może być przyczyną?

Udało Ci się to jakoś rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam małe pytanie: do B7 w takim radiu jest możliwość "zrobienia" AUX - wiem, że ten temat powielany jest ale mam problem ze znalezieniem tutaj na forum (zdjęcie nie moje) przy zakupie adaptera, bo tego wiele jest na internecie, potrzebne będzie kodowanie radia?

Pozdrawiam ;) 

Znalezione obrazy dla zapytania radio audi concert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kodowanie radia na zmieniarkę bo aux wykorzystuje złącze zmieniarki i np taki kabelek. https://allegro.pl/oferta/adapter-aux-audi-chorus-2-concert-1-2-symphony-7433646066 jeśli masz rnse lub inne radio złącze trzeba dobrać pod radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, sonic88 napisał:

Udało Ci się to jakoś rozwiązać?

Niestety, problemu nie rozwiązałem. Odpuściłem temat kupując transmiter fm Xiaomi ROIDMI 3S, który wiele osób poleca ale z to rozwiązanie również mnie nie usatysfakcjonowało. Słychać delikatne szumy, daleko tu do jakości CD audio czy chociażby mp3. Auto mam wygłuszone matami i audio z mocno średniej półki więc trochę wymagam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podpinam się do tematu z aux-em .Posiadam audi a4 B7 z 2007r  radio bns 5.0 navigation nie posiada zmieniarki . Moje pytanie jest takie czy w moim radiu jest możliwość podpięcia aux z takim rozstawem wytczek jak na zdjeciu. Mam miejsce jedno wolne czy wystarczy wpiąć zakupiony kabel w te miejsce i będzie chodzić?Liczę na pomoc . Pozdrawiam

Screenshot_20200101-162925.png

Screenshot_20200101-162859.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok zielonej jest niebieska kostka i tam podłączasz 3 piny, zerknij na radiu powinieneś mieć schemat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fcb9dfc34ec846f68954c609853e0b32.jpg

Kabel-adapter-AUX-FAKRA-VW-AUDI-OPEL-FOR
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 25,99 zł - Kabel adapter...

 

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...