-
Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
Po lewej 6000k po prawej ori 4300k. Widać różnice , a co do widoczności w nocy jest ogromna różnica. Wymiana bez ściągania lamp, wystarczy trochę kombinowania i zwinne paluchy
-
Jak wymienić tarcze ?
Polecam tutoriale: https://www.youtube.com/watch?v=a-43MAM_V_0 https://www.youtube.com/watch?v=qnXRvs4WEsQ
-
Rdza na błotnikach przednich w Audi A4 B7
Ja od razu po zakupie auta w 2016 roku oddałem auto do profesjonalnego lakiernika, widać było od środka delikatnie rozwarstwiającą się farbę na rantach. Obydwa nadkola zostały wypiaskowane do 0 i pomalowane jeszcze raz. Dodatkowo lakiernik zabezpieczył mi je od środka specjalnym podkładem. Do dzisiaj wyglądają jak nowe
-
Tylnia wycieraczka
Też zakładałem VALEO i jak do tej pory nie mam żadnych problemów z samym silniczkiem. Pamiętam ze po jakimś czasie pękł mi wężyk doprowadzający płyn do sprysku ale udało sięgo wymienić VALEO polecam 100%
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
2.0 BPW w trasie 6,5-7,5, a w trybie miejskim od 7 do 8,5 nawet w zależności jak sie jedzie
-
Świecące sie pdc,clh i przycisk awaryjnych - rozładowywanie aku.
PANOWIE DZIAŁA!!! Podmiana modułu centralnej elektryki pomogła, wszystko gaśnie jak się patrzy po 30 s w koncu... po 5 miesiącach walki
-
Świecące sie pdc,clh i przycisk awaryjnych - rozładowywanie aku.
Sprawdzone. Wszystko jest tak jak należy. Moduł komfortu działa poprawnie. Pytanie wprost, czy uszkodzony moduł centralnej elektryki może być winowajcą?
-
Świecące sie pdc,clh i przycisk awaryjnych - rozładowywanie aku.
Na temat wyciągania bezpieczników i przekaźników. Po wyjęciu bezpiecznika/przekaźnika odpowiedzialnego za moduł komfortu problem znika, acz kolwiek moduł komfortu został wymieniony na nowy i sprawny. Dla pewności sprawdziliśmy jeszcze 2 inne i problem zostaje cały czas. Sterownik budzi sie po włączeniu zapłonu, a po zamknięciu auta z pilota/kluczyka diody nie gasną nawet po 24h. Powoli zaczyna brakować nam juz pomysłów.
-
Świecące sie pdc,clh i przycisk awaryjnych - rozładowywanie aku.
Gdyby był błąd którego kolwiek zamka to chyba fis pokazywał by niedomknięte drzwi. Chyba że się mylę
-
Świecące sie pdc,clh i przycisk awaryjnych - rozładowywanie aku.
1. Raczej to było sprawdzane, zadzwonie do majstra i wypytam dokładnie. 2. Żadnych błędów nie ma. 3. Przycisk awaryjnych, pdc i clh 4. Nic nie było dokładane, a drzwi własnie sprawdza po kolei. 5. Gaśnie wszystko prócz wymienionych diód .
-
Świecące sie pdc,clh i przycisk awaryjnych - rozładowywanie aku.
Panowie. Piszę w obliczu bezradności. Audi A4B7 2007 2.0tdi 140. Leci 5 miesiąc bez auta. Zaczęło się od rozładowywania akumulatora na postoju, w trakcie nocy potrafiło zjeść cały prąd. Od tego czasu wymieniliśmy: -Moduł BT -Moduł komfortu -Kostke stacyjki Sprawdzane były następujące podzespoły: -Wszystkie bezpieczniki/przetworniki -akumulator -alternator -VAG nie wykazuje żadnych błędów Z Naszych obserwacji wynika że reset "instalacji" poprzez zdjęcie klemy rozwiązuje problem i wszystko gaśnie jak trzeba po zamknięciu auta, ALE wystarczy tylko obudzic sterowniki poprzez przekręcenie zapłonu i problem wraca... pobór prądu po zdjęciu klemy -0,005A natomiast po włączeniu/wyłączeniu zapłonu gdy kontrolki sie świecą -0,0850A (jakos tak ) Zastanawiam się nad wymianą Modułu Centralnej Elektryki - Czy moze on miec swój wpływ na w/w problem? Kolega zaczął już tez sprawdzać kable na łączeniach drzwi czy ny nie ma żadnego załamania itd. Co robić?
-
Wyposażenie bagażnika
Wybaczcie jesli temat juz był, ale ja sam takiego znaleźć nie mogłem, Moje pytanie brzmi: czy do zestawu naprawczego 1G8 da sie jeszcze wcisnąć na wierzch dojazdówkę? Uprzedzam pytanie" Po co CI dojazdówka jak masz zestaw naprawczy?" Jade na wakacje, a zapasowe koło jest ofc lepsze niż butelka płynu uszczelniającego http://a4-klub.pl/portal/a4-b6b7-wyposazenie-bagaznika-kolo-zapasowe-dojazdowe-zestaw-naprawczy/
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Czy to wejście jest złączem AMI? Bo jak tak patrze na te te przejściówki z allego, to złącza wydają mi sie troche inne. http://www.image-share.com/ijpg-3251-6.html
-
Wyjście AUX
Podpinam sie do tematu bo nie widze podobnego. Czy to wejście jest złączem AMI, bo jak tak sie przyglądam na wtyczkach przy kabelkach ami-usb na allegro to wydają sie różne
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Hej audimaniacy. Od niedawna jestem posiadaczem autka i wczoraj zacząłem rozgryzać FISa. Nie bardzo go jeszcze czaje wiec pytam, czy prócz klocków do wymiany pokazuje sie cos jeszcze? Czy poziom płynu chłodniczego, ciśnienie oleju itd, jest okej? Chodzi mi o to przelatywanie czerwnoych symboli.
Burratos
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta