Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylnia wycieraczka


Evedoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje pomocy odnośnie wycieraczki ( numer części 8E9 955 711C) do mojego audi A4 B7 Avant gdyż dostała się woda do wycieraczki i przestała działać. Wiem, że problem leży w w samym silniku a nie okablowaniu czy kostce. Próbowałem sam wymienić na zamiennik lecz odpływ płynu do spryskiwaczy się nie obraca i nie pasuje kapturek który się nakłada na wycieraczkę. Proszę o pomoc. Może ktoś widział bądź też ma na sprzedaż oryginalna używkę w dobrym stanie i cenie ? bądź może ktoś ma sprawdzony zamiennik który poprawnie funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zmieniałem silnik wycieraczki na zamiennik Valeo, a właśnie Valeo szło na pierwszy montaż. Z tego co pamiętam cena wyższa niż innych zamienników ale u mnie wszystko pasowało w 100% co prawda mam b6 ale ten silnik jest taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2020 o 09:44, MaTeo85 napisał:

Ja u siebie zmieniałem silnik wycieraczki na zamiennik Valeo, a właśnie Valeo szło na pierwszy montaż. Z tego co pamiętam cena wyższa niż innych zamienników ale u mnie wszystko pasowało w 100% co prawda mam b6 ale ten silnik jest taki sam.

Też zakładałem VALEO i jak do tej pory nie mam żadnych problemów z samym silniczkiem. Pamiętam ze po jakimś czasie pękł mi wężyk doprowadzający płyn do sprysku ale udało sięgo wymienić :) VALEO polecam 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...