-
Brak fis info w androidzie
A wychodziły modele które to ogarniają?
-
Brak fis info w androidzie
A i jeszcze jedno próbował ktoś pod to radio połączyć oryginalna zmieniarkę?
-
-
Brak fis info w androidzie
Witam. Czy rozwiązał ktoś problem braku info z radia na fsie ? Widziałem kilka osób opisywało problem ale rozwiązania nikt chyba nie podał. W skrócie pacjent B7 . Siedziało radio BNS 5.0 wsadsony chińczyk android 2gb z android 10. Wsadsony can bus dedykowany. Prawie wszystko śmiga właśnie oprócz połączenia radia z licznkiem nie czyta godziny i nie ma fis info . Na liscie can bus nie ma a4 w moim roczniku tylko mam poad a3 ustawione bo na tym smiga multikiera itd. Problem tylko właśnie dalej z fis. Widzie ze jest opcja import czy da rade wgrać do mojego modelu?
-
Opony 205/60/16 w b7 avant
Dzięki za info. Wiem jeżdżę na takiej. Ale mam okazję dostać opony o profilu 60 .
-
Opony 205/60/16 w b7 avant
Wiem jeżdżę na takiej. Ale mam okazję dostać opony o profilu 60 .
-
Opony 205/60/16 w b7 avant
Witam. Jeździł ktoś z was na oponie 205/60/16 w b7 avant quattro?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dziękuję
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poproszę o rozkodowanie: WAUZZZ8E64A281980
-
Wymiana kompletnego sprzęgła I dwumasu w bexie
Witam. Prawdopodobnie czeka mnie wymiana kompletnego sprzęgła z dwumasem I teraz moje pytanie do Was czy ktoś zakładał https://www.iparts.pl/czesc/zestaw-do-przezbrojenia-sprzeglo-borg-beck-hkf1029,0-475-hkf1029-1294546.html ? Czy warto wsadzić to? Cena atrakcyjnia. Sam dwumas luka kosztuje prawie 2 tyś
007Roberto
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta