Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sucharus

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sucharus odpowiedział(a) na Sucharus temat w Audi A4 B8
    Dziękuję pozdrawiam
  2. Sucharus odpowiedział(a) na Sucharus temat w Audi A4 B8
    Tak jak otworze drzwi to mam sygnal ciągły i napis włączony zaplon tylko ze jest to połowa tej glosnosci co było
  3. Sucharus obserwuje zawartość Buzzer w liczniku
  4. Sucharus opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Od jakiegoś czasu jak w temacie ucichł mi dźwięk buzzera w liczniku jeszcze go słychać ale słabiej, co w efekcie przekłada się na dźwięk kierunkowskazów itp. Pytanie brzmi czy glosnosc się jakoś ustawia czy już poprostu wymiana?
  5. Sucharus odpowiedział(a) na Sucharus temat w 2.0TDI
    Metoda dobra jak pisałem wyżej chciałem podnieść oba kola ale do tego potrzebuje wylaczyc esp które nie reaguje na wyłączenie, a z włączonym esp tego zabiegu nie zrobisz. Normalnie patologia to jest tak bezsensowne ze aż głupie. W sumie ludzilem się że jest jakiś kombinacja żeby pozbyć się tej blokady zostaje jeszcze vcds tyle że w tym trzeba wiedzieć co się robi bo wtedy dopiero może się narobic;) ogólnie ogarniam naprawdę skaplikowane rzeczy hydraulika siłowa, hydrostaty inne napędy, motory naprawdę nieraz wagi rzędu 2T i w sumie nigdy nie miałem takiego głupiego problemu jak ten;) zostaje mi wsadzić kogoś po maskę chyba i jechać
  6. Sucharus odpowiedział(a) na Sucharus temat w 2.0TDI
    Dokładnie z tymi obrotami się spotkałem już i w Passatach czy skodach ale tam nie było większego problemu wystarczyło zwolnić ręczny aby samochód się przemiesci i już można było gazowa a tu lipa nie zaglebialem się w to wcześniej ale teraz mi przyszło głupie to i chore
  7. Sucharus odpowiedział(a) na Sucharus temat w 2.0TDI
    Esp wciskalem trzymałem długo podczas jazdy na postoju nic się nie wyświetla myślałem że switch siedzi jak dołączyłem wtyczkę pojawiła się awaria od esp z tym co jedynie wyczytałem. Ze trzeba adaptacje zrobić ale co i gdzie to już nie wiem a czy silnik zimny czy ciepły bez różnicy nie pójdzie wyżej jak te 2500 nie chcem rwac całego dolotu
  8. Sucharus odpowiedział(a) na Sucharus temat w 2.0TDI
    Próbowałem wyłączać esp hamulec ręczny zaciągnięty czy spuszczony bez różnicy jak stoii wezej jak 2500nie pójdzie kola w ruchu przygazowka bez problemu pytałem o esp ponieważ chciałem go podnieść wylaczyc esp i na biegu spróbować ale nie idzie wylaczyc esp do druga sprawa dlatego moje zapytanie czy ktoś wie jak go bujnac bo na sieci nic nie ma
  9. Sucharus odpowiedział(a) na Sucharus temat w 2.0TDI
    Dokładnie audi b8 jak i cały koncern diesla vw ma jakieś zabezpieczenie że na postoju mu nie przygazujesz pedal w podłodze i masz max 2500jak tylko się wprowadzi go w ruch to masz pełen zakres obrotow tak to wygląda myślałem że to jasne
  10. Sucharus odpowiedział(a) na Sucharus temat w 2.0TDI
    Pedal w podłodze i max 2500 panowie proste pytanie da się w jakiś sposób zrobić żeby tym autem można było swobodnie przygazowac na postoju do np. Do 4tys obr/min czy nie?
  11. Sucharus odpowiedział(a) na Sucharus temat w 2.0TDI
    Taki w tym problem ze motor na tych obrotach nie uzyskuje praktycznie doładowania z manometrem w ręku jest tylko 0.2bara i nie można zlokalizować nieszczelności dopiero jadąc słychać że gdzieś ucieka i odrazu wali usterka o niskim doladowaniu stąd moje pytanie i myślę że po polsku
  12. Sucharus odpowiedział(a) na Sucharus temat w 2.0TDI
    Ktoś coś podpowie?
  13. Sucharus opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam krótkie być może banalne pytanie. Chcę znaleźć nieszczelności w układzie dolotowym i w tym celu potrzebuje bujnac motorem wyżej niż te 2500tys obr które umożliwia mi auto nie będąc w ruchu. Gdzieś wyczytałem że trzeba wcisnąć sprzeglo i wylaczyc esp, aczkolwiek po naciśnięciu sprzęgła nic się nie dzieje a esp w ogóle nie reaguje nawet po dłuższym przytrzymaniu przycisku i to też chciałbym ustalić czemu nie idzie wylaczyc esp może ktoś będzie tak dobry i podpowie co zrobić aby móc swobodnie przygazowac tym autem. Dodam że łączę się vcds i co do tego esp to nie ma żadnych błędów a system działa napewno. Jeśli coś będzie trzeba zakodowac czy adaptowac to nie będzie problemu tylko co. Z grupą vw mam świeże doświadczenia ogólnie zajmuje się maszynami typu caterpillar, komat'su, JCB itp. Ale niestety żonie gdzieś doładowanie ucieka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.