Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Syyyyyba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Syyyyyba

  1. Chciałbym zrobić coś (pomalować) zaciski hamulcowe ale jak do tej pory nie mogę się ogarnąć na jaki kolor, możecie coś doradzić, pokazać jakie wy macie? do koloru auta srebrnego. Zdj poniżej. Dzieki
  2. Syyyyyba odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w Audi A4 B7
    Okej, dzieki za pomoc. Ostatnie pytanie, grila z s-line nie dołoże, jaki inny polecicie?
  3. dzięki za pomoc. a co do długich TUNGSRAM firmę, czy może coś innego? do tego przeciwmgielne hehe
  4. sory ale źle okresliłem co mam na myśli, nie chodzi mi o typowe niebieskie swiatło, tylko właśnie to typu co napisał lewiatan1989 coś typu wpadające pod niebieski kolor lub philips ColorVision Niebieska
  5. Nie mogę bo? nawet zwykłych "osram" z homolagacją? a białe?
  6. mijania, ale do tego skoro wymienię mijania to muszę zmienic całośc, drogowe,postoje,przeciwmgielne
  7. Tak jak w temacie, mam bodajże zwykłe lampy aczkolwiek nie wiem gdzie to sprawdzić, w takim bądź razie chce te kiepskie żółte żarówki wymienić na jakieś niebieskie dobrej firmy. Pytanie czy w ogóle mogę na takich jezdzić a jak tak to na jakiej firmy?
  8. Syyyyyba odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w Audi A4 B7
    Kurdę, no coż chciałem dla własnego oka aby dla mnie ładniej wyglądało. Kiedyś mam zamiar dołożyć listwy progów
  9. Syyyyyba odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w Audi A4 B7
    Nie ma ani tego ani tego. a czy dodanie emblematów s-line dla swojego własnego wyglądu jest to jakaś wiocha?
  10. Syyyyyba odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w Audi A4 B7
    A gdzie to się znajduje?
  11. Syyyyyba opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam, posiadam audi a4 b7 avant 1.8t jakis czas temu kupiłem ten o to samochód sprzedający mówił jak i w ogłoszeniu było napisane pakiet sport, pytałem go co to jest to mówił że obniżone zawieszenie fabrycznie, kierownica multi, kubełkowe fotele podgrzewane z tą odsuwaną "polka" wiec jest już to ponad opcję "standard auto" można zaliczać to do jakiegoś s-line czy nie ma s-line to nie i koniec?. Też wyczytałem na stronie audi z czego s-line się składa i wystarczą małe duperele i już auto może być s-line nie koniecznie z emblematami. A rozchodzi się o to że na s-line ciezko było wynaleźć coś sensownego i zdecydowałem się na zakup tego, i tak myślę dodawanie emblematów s-line to wiocha? ewentualnie mogę kiedyś dodać progi drzwi bo się od jakiegoś czasu nad nimi zastanawiam. Proszę o wyrozumiałość
  12. Cięzko powiedziec bo nie znam się na tym, a żeby powrócić do odtwarzania wystarczy nawet kliknąć przy wejsciu na płyty przycisk zmiany piosenki
  13. Witam, w moim audi a4/b7avant mam zmieniarkę zamontowaną pod nogami pasażera na usb oraz mirco. Problem polega na tym ze słuchając muzyki z USB co jakiś czas jest to różnie 10/20 minut wywala do radia fm. W czym może być problem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.