Treść opublikowana przez Syyyyyba
-
Kolor zacisków, potrzebuje pomocy w doborze
Chciałbym zrobić coś (pomalować) zaciski hamulcowe ale jak do tej pory nie mogę się ogarnąć na jaki kolor, możecie coś doradzić, pokazać jakie wy macie? do koloru auta srebrnego. Zdj poniżej. Dzieki
-
Czy zwykłe żółte żarówki mogę zamienić na jakieś niebieskie?
okej
-
Pytanie co do S-LINE
Okej, dzieki za pomoc. Ostatnie pytanie, grila z s-line nie dołoże, jaki inny polecicie?
-
Czy zwykłe żółte żarówki mogę zamienić na jakieś niebieskie?
- Czy zwykłe żółte żarówki mogę zamienić na jakieś niebieskie?
dzięki za pomoc. a co do długich TUNGSRAM firmę, czy może coś innego? do tego przeciwmgielne hehe- Czy zwykłe żółte żarówki mogę zamienić na jakieś niebieskie?
sory ale źle okresliłem co mam na myśli, nie chodzi mi o typowe niebieskie swiatło, tylko właśnie to typu co napisał lewiatan1989 coś typu wpadające pod niebieski kolor lub philips ColorVision Niebieska- Czy zwykłe żółte żarówki mogę zamienić na jakieś niebieskie?
Nie mogę bo? nawet zwykłych "osram" z homolagacją? a białe?- Czy zwykłe żółte żarówki mogę zamienić na jakieś niebieskie?
mijania, ale do tego skoro wymienię mijania to muszę zmienic całośc, drogowe,postoje,przeciwmgielne- Czy zwykłe żółte żarówki mogę zamienić na jakieś niebieskie?
Tak jak w temacie, mam bodajże zwykłe lampy aczkolwiek nie wiem gdzie to sprawdzić, w takim bądź razie chce te kiepskie żółte żarówki wymienić na jakieś niebieskie dobrej firmy. Pytanie czy w ogóle mogę na takich jezdzić a jak tak to na jakiej firmy?- Pytanie co do S-LINE
Kurdę, no coż chciałem dla własnego oka aby dla mnie ładniej wyglądało. Kiedyś mam zamiar dołożyć listwy progów- Pytanie co do S-LINE
Nie ma ani tego ani tego. a czy dodanie emblematów s-line dla swojego własnego wyglądu jest to jakaś wiocha?- Pytanie co do S-LINE
A gdzie to się znajduje?- Pytanie co do S-LINE
Witam, posiadam audi a4 b7 avant 1.8t jakis czas temu kupiłem ten o to samochód sprzedający mówił jak i w ogłoszeniu było napisane pakiet sport, pytałem go co to jest to mówił że obniżone zawieszenie fabrycznie, kierownica multi, kubełkowe fotele podgrzewane z tą odsuwaną "polka" wiec jest już to ponad opcję "standard auto" można zaliczać to do jakiegoś s-line czy nie ma s-line to nie i koniec?. Też wyczytałem na stronie audi z czego s-line się składa i wystarczą małe duperele i już auto może być s-line nie koniecznie z emblematami. A rozchodzi się o to że na s-line ciezko było wynaleźć coś sensownego i zdecydowałem się na zakup tego, i tak myślę dodawanie emblematów s-line to wiocha? ewentualnie mogę kiedyś dodać progi drzwi bo się od jakiegoś czasu nad nimi zastanawiam. Proszę o wyrozumiałość- Zmieniarka co jakiś czas wywala do FM
da się coś z tym zrobić?- Zmieniarka co jakiś czas wywala do FM
Cięzko powiedziec bo nie znam się na tym, a żeby powrócić do odtwarzania wystarczy nawet kliknąć przy wejsciu na płyty przycisk zmiany piosenki- Zmieniarka co jakiś czas wywala do FM
Witam, w moim audi a4/b7avant mam zmieniarkę zamontowaną pod nogami pasażera na usb oraz mirco. Problem polega na tym ze słuchając muzyki z USB co jakiś czas jest to różnie 10/20 minut wywala do radia fm. W czym może być problem? - Czy zwykłe żółte żarówki mogę zamienić na jakieś niebieskie?