Treść opublikowana przez Syyyyyba
-
Auto jadąc na lpg ubywa benzyny
Kiedyś miałem to samo że jezdziłem na gazie a PB uciekało xd działo się tylko wtedy jak miałem mniej niż pół baku, troche dziwne ale nie wnikałem. Teraz nie ważne czy mam na rezerwie,na 1 kresce wskazówka nie rusza się
-
Tylna wycieraczka nie działa
Mnie dziś także dopadła usterka nie działającej tylnej wycieraczki, przesunęła się z 4/5cm i tak została. Ale u mnie chyba coś się spaliło w silniczku bo czuć w aucie a najbardziej z tyłu że śmierdzi hehe
-
Problem z odpalaniem
Nie narzekam tylko pytam. Pompa wczoraj wyła mocno rano połowę mniej a jak wyjezdzalem do pracy prawie w ogóle jej nie słychać
-
Problem z odpalaniem
Właśnie odczytalem i mam te + jakieś tam inne
-
Problem z odpalaniem
Dlatego dopytałem czy w pompie muszę patrzeć na te dwa numery A2C53110220 8EO919051BF
-
Problem z odpalaniem
Gadalem z mechanikiem i też mówił że loteria jedna będzie buczeć inna nie, najtańszy filtron dawał radę a droższy już pompa wyje.. A2C53110220 8EO919051BF Moja pompa paliwa i czy oba numery mnie interesują? Bo ten drugi nr kilka widziałem ale z tym pierwszym nr nie mogę trafić Dzis pompe na połowę mniej słychać
-
Problem z odpalaniem
No filtron najtańszy siedział i było ok.
-
Problem z odpalaniem
Zmienilem narazie filtr na meyle bo słyszałem też że spoko a stary był firmy filtron to pompa teraz wyje przed zapłonem i po zapłonie z 5 sekund i cichnie. Chciałem wrzucić nagranie ale błąd mi wywala
-
Słaba instalacja czy gazownik?
Zrobiłem jakieś 4/5 tyś km
-
Słaba instalacja czy gazownik?
-
Problem z odpalaniem
Pewien mechanik też mi napisał że po prawej stronie z tyłu koło koła jest jakiś czujnik paliwa ale gdy się to rozebrało nie widzę tam nic takiego tylko jest filtr paliwa
-
Problem z odpalaniem
Dziś był gość z kompem na początku były błędy bo sporo auta było rozbierane ale jak udało się je odpalić po ponownym sprawdzeniu już tych błędów nie było. Pisałem że pompa była podłączana na ostro i wtedy odpalała. Dziś udało się odpalić auto za którymś tam razemrazem. Z tym już doszedłem dziś bo za którymś razem odpaliło i pompka chodziła a przy okazji rozrusznik padł ?
-
Problem z odpalaniem
395 jest okej. 614 jest gorący pompka nie podaje paliwa, nie działa. Bez mechanika się nie obejdzie
-
Problem z odpalaniem
No taaa jak mogę sprawdzić ciśnienie skoro pompka nie pracuje bo nie dostaje prądu xD ale dobra ?
-
Problem z odpalaniem
Auto nie jeździ jak napisałem to raz. A dwa mam 3 mechaników. 2 jest na urlopie a jeden ma za dużo roboty w no ze za drogo, ale hejt musi być.
-
Problem z odpalaniem
Siedzę w Niemczech auto nie jeździ, jakbym miał opcje podjechania to bym się nie zastanawiał i podjechał dlatego pytałem tutaj co mogę zdziałać sam
-
Problem z odpalaniem
Nie kręci pompa po ruszeniu rozrusznikiem
-
Problem z odpalaniem
Ciśnienie jest, oczywiście nie wiem jakie. Manometru nie mam. Chodzi o to że po przekreceniu zapłonu w ogóle nie słychać pompki. A na ostro tzw z akumulatora pompka działa. Listwa ściągnięta i paliwa nie leci, na ostro leci
-
Problem z odpalaniem
Pompka paliwa na ostro działa a z stacyjki nie słychać jej. Który przekaźnik jest od pompy paliwa?
-
Problem z odpalaniem
A jakie powinno być ciśnienie paliwa? Dziś dalej paliłem na 3 razy. Gdy zgasze i odpale od strzała zapala Edit. Po pracy za 6 razem odpaliłem
-
Problem z odpalaniem
Ciśnienia nie sprawdzałem. Myślałem że nie muszę zakręcać bo wyjeździłem do rozłączenia
-
Problem z odpalaniem
Hejo. Auto czasami ma taki problem ze jak dziś kreciłem go około 10sekund było słychać że łapie i chce odpalić ale nie zapala. A po ponownym odpaleniu od strzała. Czasami się właśnie tak dzieje ale z reguły odpala od razu. Dodam że mam instalacje lpg ale około 2 miesiące jest wyłączoną przyciskiem bo albo szarpie albo się rozłącza. Na butli nic nie zakrecalem
-
Czujnik kąta skrętu?
No ale jeśli to jest ten czujnik,taśma to jakie są koszta tego?
-
Czujnik kąta skrętu?
Hejo. Zmieniałem opony w marcu z zimowych na letnie, wjechałem do garażu wymieniłem bla ba bla, ja do wyjeżdżania i zaświeciła się kontrolka "electronic stability" i od tego momentu raz świeci raz nie. Najczęściej zaświeca się na skrętach na krzyżówkach itd a na prostych po chwili gaśnie. W lipcu zjeżdzam do Polski zrobić przegląd ale tylko na Sobota-Wtorek powrót.. więc pewnie auto nie przejdzie przeglądu chyba że w szczęsciu się wtedy nie zaświeci a słyszałem że jeśli to taśma czy tam czujnik kąta skrętu to grube koszty?
-
Słaba instalacja czy gazownik?
ehh... tyle co przed wyjazdem robiony przegląd gazu ;C