-
Prośba o weryfikację
No to dobrze, wyglada to poprostu jakos dziwnie hehe. Dzieki za odp ?
-
-
Prośba o weryfikację
Witam wszystkich. Przy okazji wymiany zbiornika płynu spryskiwacza dostrzegłem takie coś...czy tu czegoś brakuje?
-
[ALL TDI PD] Wytarta krzywka wałka
Ok dzięki za odpowiedzi ??
-
[ALL TDI PD] Wytarta krzywka wałka
Tzn teraz trochę kryzys finansowy tak z 10 tyś tym pojeżdżę? Dodam że auto chodzi równo nie szarpie tylko troche dudni z dolotu i w kabinie tez słychać. Czyli KS zestaw śmiało można zakładać? Dzięki za odp. ??
-
[ALL TDI PD] Wytarta krzywka wałka
Koledzy taki zestaw- Kolbenschmidt wałek panewki szklanki 1150zł to w miarę czy oryginał tylko... Aha a mogę jeździć tak jeszcze czy coś się stać może gorszego coś się rozpadnie czy coś w tym stylu. Dziękuję za odpowiedzi.
-
[ALL TDI PD] Wytarta krzywka wałka
Witam wszystkich. Wymieniałem uszczelkę pod deklem chciałem sprawdzić broki czy nie powypadały bo dudni troche w filtr i jedna krzywka jest zjechana. Czy moge tak jezdzic czy trzeba awarie usunac jak najszybciej.
-
[B7 BRB] Wartości DPF ?
Witam wszystkich, mógłby mi ktoś powiedzieć czy ten filtr dpf jest do wymiany, regeneracji czy wyciąć... Dzięki za odpowiedzi.
-
zmiana oleju na castrol 75w90
Dzieki. Dzis bylem skontrolowac olej, poziom jest ok po odkreceniu sruby wylewa sie. Jest czysty czyli ktos chyba wymienil. To cos z skrzynia bedzie nie tak? To czasem wystepuje raczej sporadycznie, moze byc to wina poduszek? Bo przy odpalaniu troche podszarpuje i minimalnie potem rezonuje
-
zmiana oleju na castrol 75w90
Witam wszystkich. Moje pytanie dotyczy wymiany oleju w skrzyni manualnej 5b kupilem autko kilka dni temui zauwazylem czasem jak zimny to lubi z 3 na 4 bieg minimalnie zgrzytnac, przy redukcji z 5 na 4 to nie wystepuje. Czy wymiana oleju pomoze i ma sens? Czy to cos powazniejszego i trafilem na pierwsza mine...
sklejku
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta