Worie

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Worie

Reputacja

1. Niby tak ale jak próbowałem włożyć fm3 do kostki fm2 to nie pasuje bo fm3 końcówkę ma okrągłą A fm2 z jednej strony jest spłaszczona wiec do kostki nie mogłem kabla zmieścić.
  2. Jest mi ktoś w stanie napisać który kabel gdzie podpiąć? Stare kostki mogę zostawić czy dac ze wzmaka af? Najlepiej jakby mi ktoś był w stanie dokładnie opisać albo połączyć na zdjęciu linią:) Któryś kabel musi luźny zostać?
  3. Udało się uruchomić radio, o co chodziło z przepinaniem pinu b5 do c7 czy jak tam to szło, za co to odpowiada? Wtope popełniłem podczas zakupu, w sumie za 50 kupiłem radio z kodem, ale nie jest to concert A symptomy napalilem sie bo dobra cena byla w aukcji inaczej a nie skupilem sie na zdjeciach, może zmienię w najbliższym czasie, na razie anteny nie zmieniłem bo radio odobiera jak trzeba. Pewnie będę na concerta polował bo podobno lepiej gra. Sub działa, głośniki z tylu trochę ciszej grają.
  4. Mam nadzieję, że uda mi się to przełożyć jak już taki kabel zamowilem. Teraz tylko czekać na reszte czwscu i brać się do roboty
  5. Przyszedł mi kabel antenowy i pytanie są tam dwa "sloty" jeden z anteny drugi pusty (W radiu są dwa wejścia), do czego ten pusty jest i czy powinienem jakoś podpiąć do niego wtyczkę ze zdjęcia? Z moich kabli tylko ona by mi tam odpowiadała chyb, że później zostaje luźna? Niestety, ale przed weekendem nie zdąży mi dojść wzmacniacz antenowy i kostka :/
  6. Super, ten na pewno od avant? Z czystej ciekawości po czym poznać sedan/avant ? Jak chodzi o te dwie kostki z ucietymi kablami trzeba tam coś doładować czy na gotowo kable od mojej anteny tam wpiąć i będzie hulać? Przepraszam, że mecze temat po prostu zielony jestem A chciałbym wszystko ogarnąć na raz, jak już się za to zabiorę i czesci zamowie.
  7. Rozumiem, że wzmacniacz jakis ori uzywany. Mógłbym poprosić o jakieś podlinkowanie, zerkam na alledrogo ale wszystkie mają literkę P na końcu. Chyba żadnej różnicy między sedanem A avantem nie ma? Nie chciałbym gafy strzelić i zamówić złej części.
  8. ZŁĄCZE ISO ADAPTER Plug Play Audi A2 A3 A4 A6 RNS 10060680135 - Sklep internetowy AGD, RTV, telefony, laptopy - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro za 49 zł - ZŁĄCZE ISO ADAPTER Plug Play Audi A2 A3 A4 A6 RNS... Tego typu adapter wystarczy? Do anteny też powinienem zakupić jakąś przejściówkę?
  9. Znacie kogoś, kto zajmuje się rozkodowywaniem radia audi? Bez problemu wymienię front w tym radiu? Powiedzmy że znalazłem w dobrej cenie sprawne poniszczone i niesprawną perełkę, czy jest jakaś filozofia? Niesprawne się włącza i coś cyka, czytałem na forum,ale rozwiązań brak cos o mostkowaniu pinow 16-17 było że niby na 2+ musi być ale nie jestem pewien czy to będzie to, elektryk że mnie marny w sumie jak i mechanik
  10. Dociąłem, Niestety żadnych kresek nie było. Dziękuję za pomoc, wszystko ladnie siedzi choc minimalnie mogłem lepiej dociac bo mała szpara się zrobiła, ale i tak planuje kupić jakiś klimatronik żeby przełożyć front bo mój jest już zmęczony. Polecicie jakieś fajne radio w dobrych pieniądzach żeby fajnie siadalo? Myślałem do około 500-600 Max wydać. Wpialem leda do tej wtyczki ale nie świeciła więc może coś jest u mnie przejarane.
  11. Czyli jakbym uciął kabel i dolutowal do niego jakiegoś leda to bez problemu powinno świecić? Jak się nie mylę powinno się po zapłonie dopiero włączać bez zbędnego przerabiania.
  12. Jeszcze takie drobne pytanie, orientuje się ktoś może od czego ta wtyczka? Wszystko podłączone jak należy jak chodzi o esp cup holder wizytownik, awaryjne, na dole popielniczka podpięta, a został jeden kabelek jakby od podświetlana czegoś, wychodzi z lewej górnej strony za koszem i jest dosyć długi.
  13. Tak jak napisałeś caly tunel musiał iść do góry, zdemontowałem całość i skręciłem jeszcze raz naciągając tunel do gory przy koszu, udalo się choc pasowało by wyciąć fasolki na utworach przy koszu bo ciężko było przynajmniej u mnie to wyciągnąć. Wygląda teraz o niebo lepiej. Jutro w wolnej chwili wezmę się za docinanie klimatronika chyba że wcześniej znajde używkę 2din w dobrych pieniądzach. Mógłbyś może zmierzyć swój u góry i na dole, żebym wiedział mniej więcej czego się trzymać? Niestety nie mam jeszcze żadnego radia żeby przyłożyć i od nawet kartonu drobny szablon sobie wyciąć. Podrzucam fotki.
  14. Mógłbyś zaznaczyć na foto o jaką zaslepke Ci chodzi? Kurcze jutro spróbuje zluzować tunel i pociągnąć go do góry, dziś się niestety nie wyrobie bo na 14 do pracy trzeba iść. W najgorszym wypadku pozostaje mi wrócić do poprzedniego tunelu i go dociąć, ale jestem dobrej myśli. Edit. Już wiem masz na myśli tą maskownice nad awaryjkami, najpierw przykręcałem kosz, czyli da się to delikatnie wyregulowac? Wydaje mi się że wszystkie śruby tak jakby "na gotowo" były do montażu, chyba że się mylę i da się wyregulowac jego wysokość, no nic nie dowiem się dopóki nie rozbiore, wytargam jeszcze raz tunel i zobaczę o co chodzi:)
  15. Chyba ze bylaby to kwestia tego zaczepu od popielniczki? Z lewej strony nie moge jej przekręcić na srubie bo jest plastik urwany, ale wątpię żeby ta śruba musiała uciągnąć tunel zeby to wszystko grało, bo trzeba trochę siły przyłożyć żeby ten tunel ręcznie dociągnąć. Jak chodzi o maskownice która przychodzi nad cup holder'em właśnie ją zdemontowałem i z prawej strony jest delikatnie naderwany zaczep i pewnie dlatego tak słabo lezy.