Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Loczekb5

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Loczekb5 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Oryginalne sprzęgło i dwumasa Audi A4 B7 2.0 TDI 170KM WWW.SPRZEGLA24.PL Sprzęgło i koło dwumasowe do Audi A4 B7 2.0 TDI 170KM z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. Zamów i odbierz 10%... Byłby ktoś w stanie powiedzieć coś o tym zestawie , czy podjedzie do avf i co będzie jeszcze potrzebne do tego
  2. Gdy nie możecie otworzyć schowka pasażera .... Klamka normalnie się rusza ale schowek się nie otwiera doszło do pęknięcia małego języczka w klamce który popycha blokady boczne które otwierają schowek , czeka cię wymiana klamki . Otwarcie schowka jest pokazane na yt . Więc nie będę pisać co i jak . Na filmiku opisane jest jak odkręcić schowek jak odkręcić klamkę wystarczy wpisać wymiana klamki schowka a4 b6
  3. Loczekb5 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Jestem tu nowy a przychodzę po rade odnoście problemu z odpalaniem audi a4 b6 1.9 tdi 131km AVF . Mianowicie odpalila normalnie wrocilem z pracy około 3w nocy około 15 następnego dnia wsiadam odpalam wszytko git a po 3/4 sekundach audi zgasła , próbuje odpalić jeszcze raz kręci kreci słychać ze brakuje jej niewiele by odpqlila ale jednak . Zostawiłem ja na noc , na trzeci dzień wsiadam i nadal kreci i nie pali , pompa paliwa słyszę ze ciągnie paliwo ( z Orlenu) pierwsze co przyszło na myśl to "plak" popsikalem troche i odpaliła , trzymałem ją na około 1000obr. (Około 1min) Żeby przypadkiem nie zgasła przejechałem około 30 km zgasiłem odpaliła beż problemu na czwarty dzien odpaliła pojechałem kolejne 30km . Do pracy nie jeździłem bo sie balem ze nie odpali na 5 dzień chce odpalić i zbowu 3/4 sekundy i padł. Ktoś wie co to może być
  4. Loczekb5 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siema mam pytanie. Wsiadlem do audi i pojechalem do sklepu wszystko gites nie gasiłem go poszedlem do sklepu wrocilem jade do domu i po jakichs 500 metrach wyswielta mi ze nie laduje aku. Przejechalem jeszcze jakies 2 km i juz chodzil tak jakby mial zgasnąć. Zgasilem go chce odpalic i nie mial sily odpalic ledwo zakręcił. Wyciągnąłem bezpiecznik wsadzilem spowrotem bo byl dobry i mowie a odpale i odpalił normalnie i juz nie swieci. Wiesz oco chodzi?. Paski sa dobre bo szarpalem w ciul mocno i nie puścił żaden

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.