Treść opublikowana przez MajkiWro
-
Automatyczna wentylacja - co to za funkcja?
To w takim razie skoro ta opcja nie jest aktywna i nie ma szans na jej aktywację możliwe, że ktoś ją przypadkiem włączył albo nie wiedział co robi to gdzie to wyłączyć żeby nie pokazywało się w mmi? Swoją drogą dziwna sprawa klimatyzacja 3 strefy i inne bajery, a nie da się włączyć tak prostej opcji jak dmuchawa o określonej godzinie na określony czas. Niemiec płakał jak projektował.
-
Automatyczna wentylacja - co to za funkcja?
Podpinam się, przesiedziałem dzisiaj 3h z vcds i jedyne co z tego wyszło to włączenie domykania szyb i dachu z pilota, auto wentylacja dalej pozostaje niewiadomą. @wrclagunaw Tobie nadzieja i jak mówi tekst znanej piosenki "bo jak nie Ty to kto..." ? ? wzorowałem się na opisie z b6/b7 ale w adaptacjach/kodowaniu nie ma takich opcji w b8?
-
Dziwny odgłos przy odpalaniu
Celem potwierdzenia, aż wytarło obudowę altka, u Ciebie na filmie też ta rolka jakoś blisko. U mnie nie dość, że ocierała to sprzęgło było zatarte na sztywno. Po wymianie cisza i spokój. Koszt całości 300zł (rolka + klucz) do zablokowania wałka alternatora potrzebny torx T50 do odkręcania sprzęgła płaska 17. MOV_0342.mp4
-
Dziwny odgłos przy odpalaniu
Przed chwilą sprawdziłem zdejmując pasek, w moim przypadku rolka alternatora, bez paska chodzi jak złoto, szarpiąc rolkę ręka lata na boki więc sprawa jest prosta i co najważniejsze tania! MOV_0325.mp4 MOV_0326.mp4 MOV_0327.mp4
-
Dziwny odgłos przy odpalaniu
Mam coś podobnego w b8 2.0 tfsi konsultowałem to z kolegą z forum, powiedział mi o wariatorze/fazatorze jednak słuchałem dzisiaj dość długo i dokładnie i jakby z altka te dźwięki dochodziły ładowanie ok, błędów brak. MOV_0309.mp4
-
Terkotanie okolice alternatora? 2.0 TFSI 225KM lift prośba o pomoc w diagnozie
Cześć, po odpaleniu zimnego silnika podczas pracy na ssaniu słyszę terkot z okolic alternatora, gdy obroty spadną dźwięk ustaje. Podczas dodania gazu znowu występuje. Czy ktoś spotkał się już z czymś takim? Błędów brak w działaniu auta też nie zauważyłem niczego niepokojącego. W załączniku film z dźwiękiem. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Pozdrawiam ? MOV_0308.mp4
-
Spoty wrocławskie
Cześć wszystkim, mam pytanie czy szykuje się jakieś spotkanie we Wro, chciałbym poradzić się kogoś doświadczonego, żeby posłuchał mojego auta, od paru dni zacząłem słyszeć "brzęczenie" przy dodawaniu gazu i schodzeniu obrotów do normalnego poziomu na postoju, nie mam pojęcia co to może być plus dodatkowo przy 2k obrotów w trakcie jazdy i puszczeniu gazu szum jak przy zmianie biegów w miejskim autobusie takie ziuu nie wiem jak to opisać? skrzynia to 8 biegowy automat. Lub ewentualnie czy ktoś z Was byłby tak miły i pozwolił do siebie podjechać, wiadomo co dwie głowy to nie jedna. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.