Treść opublikowana przez Vercil
-
Podświetlenie Radia.
-
Podświetlenie Radia.
A da się naprawić to co wstawiałem wyżej ? Ze ten panel ciagle swieci
-
Podświetlenie Radia.
Sorki ze tak długo ale w ogóle zapomniałem o tej sprawie i ostatnio jak wszedłem na ta stronę to przypomniałem sobie o tym problemie. z tego idzie wywnioskować co to jest ?
-
uzupełnianie akumulatora AGM
Dzięki, w takim razie nic nie ruszam.
-
uzupełnianie akumulatora AGM
Witam, w samochodzie siedzi akumulator od nowości z 2009r 105Ah AGM czy jest potrzeba go uzupełniać jakąś woda destylowana czy elektrolitem ? Czy po prostu dać sobie spokój jak wszystko działa i nie szukać problemów ? Dziękuje z góry za Pomoc
-
Podświetlenie Radia.
Nie jestem w stanie teraz tego powiedzieć, a samochód zostawiłem dzisiaj u mechanika na rozrząd wiec ciężko mi sprawdzić
-
Podświetlenie Radia.
Dokładnie Chodzi o Panel Audi Multimedia. Cały czas jest podświetlony
-
Podświetlenie Radia.
Samochód jest zamknięty całą noc i tak dalej świeci W błędach nie ma nic, ktoś raz sugerował ze w zielonym menu ale nie wiem czego tam szukać.
-
Podświetlenie Radia.
Witam, zauważyłem ze w samochodzie ciągle podświetlone mam radio, niezależnie czy samochód jest otwarty czy zamknięty, spotkał się ktoś z czymś takim ? Nie wiem gdzie szukać rozwiązania tego problemu. Jeśli zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie. Pozdrawiam i czekam na pomysły jak to rozwiązać.