Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie Radia.


Vercil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauważyłem ze w samochodzie ciągle podświetlone mam radio, niezależnie czy samochód jest otwarty czy zamknięty, spotkał się ktoś z czymś takim ? Nie wiem gdzie szukać rozwiązania tego problemu. Jeśli zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie. Pozdrawiam i czekam na pomysły jak to rozwiązać. 

271594341_637596990782603_854253673435986801_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zaryglowaniu auta trochę to trwa, zanim sterowniki przejdą w stan uśpinia, więc albo musisz trochę dłużej obserwować czy gaśnie, jeżeli nie to musisz podpiąć auto pod komputer i sczytać błędy. Być może tam coś będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Muskel1 napisał:

Po zaryglowaniu auta trochę to trwa, zanim sterowniki przejdą w stan uśpinia, więc albo musisz trochę dłużej obserwować czy gaśnie, jeżeli nie to musisz podpiąć auto pod komputer i sczytać błędy. Być może tam coś będzie widać.

Samochód jest zamknięty całą noc i tak dalej świeci :( W błędach nie ma nic, ktoś raz sugerował ze w zielonym menu ale nie wiem czego tam szukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Muskel1 napisał:

O jakim radiu tu w ogóle mowa? 

Dokładnie Chodzi o Panel Audi Multimedia. Cały czas jest podświetlony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz radio? MMI 2G, 3G, 3G+ wersja low czy basic? A może zwykłe radio Chorus lub Concert?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie teraz tego powiedzieć, a samochód zostawiłem dzisiaj u mechanika na rozrząd wiec ciężko mi sprawdzić :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2022 o 21:27, Muskel1 napisał(a):

Jakie masz radio? MMI 2G, 3G, 3G+ wersja low czy basic? A może zwykłe radio Chorus lub Concert?

Sorki ze tak długo ale w ogóle zapomniałem o tej sprawie i ostatnio jak wszedłem na ta stronę to przypomniałem sobie o tym problemie. z tego idzie wywnioskować co to jest ?  

428722D3-97C6-408F-BA2B-90E827AD6308.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć. Nie spotkałem się z takim problemem. Wygląda jakby MMI nie przechodziło w stan uśpienia. Podepnij pod komputer i sczytaj błędy, być może jest coś zapisane. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć pełny autoscan a nie fotki. Skopiuj cały tekst i go tu wklej albo wrzuć plik tekstowy log-xxxx . txt protokołu diagnozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...