Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DamCho

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DamCho

  1. Nie mam obecnie zdjęcia ale z lewej strony jest więcej kwadracików niż prawej.
  2. Nie było żadnych błędów z oświetlenie, skasowalem tylko błąd z silnika. Tak od kilku dni nie świecie wgl
  3. Log-WAUZZZF48HA024626-320812km.txt
  4. Witam orientuje się ktos czy mozna naprawić światła długie matrix audi a4 b9 przedlift przestały świecie dwa kwadracik?
  5. Dzięki wielkie z tego Pinu 59 odrazu zrobic na lewą i prawą stronę zasilanie ?
  6. Z tego co pamiętam jest pod nogami kierowcy? Możesz opisać jak dokładniej się wpiąć w niego ?
  7. Niestety sprawdziłem i nie mam wiązki. To jak to najlepiej podłączyć teraz ?
  8. Do do lampki wchodzą dwa przewody to szukać dalej większej kostki?
  9. Tak mam oświetlenie qq1,
  10. W drzwiach do której kostki sie wpiąć? Bo nie ma możliwości wykorzystać któryś z innych pinów które mam ?
  11. W drzwiach do której kostki sie wpiąć?
  12. Niestety nie ma przelotki pin nr 9 nie mam, pin nr 4 jest. Do którego pinów się podpiąć?
  13. Czyli tutaj szukać jej ? A jak nie będzie to gdzie się wpiąć najlepiej ?
  14. I w którym miejscu wpiąć się tutaj bo nie widzę tej przelotki? Z tej grubej wiązki?
  15. Witam posiadam qq1 i chce dołożyć listwy można prosić instrukcje jak najlepiej to zrobić?
  16. Bo chciałem sprawdzić czy kable mają napięcie i niestety mierniki nic nie wskazał. Więc prawdopodobnie muszę poszukać zbiornika z pompą.
  17. Orientujesz się może czy podgrzewanie grzałki odbywa się cały czas czy w jakieś fazie ?
  18. Myślałem że może jeszcze jakieś odpowiadają, a posiadasz może schemat adblue abym mógł sam posprawdzać?
  19. Witam a mam pytanie podmieniłem sterownik i dalej ten sam błąd. Mógłby mi ktoś powiedź za co odpowiada ten element wiązki wchodzący do zbiornika adblue zaznaczony na czerwono na zdjęciu. Bezpieczniki znajdują się tylko w bagażniku od adblue?
  20. A idzie jakoś vcds to sprawdzić? Grzałka znajduje się w zbiorniku? Wymieniając zbiornik trzeba robić jakaś adaptacje ?
  21. Witam wymieniłem sterownik adblue i został mi jeden błąd który nie mogę skasować podrzucam poniżej skan vcds. Czy grzałka pompki znajduje się w zbiorniku? Można ją samą wymienić czy trzeba cały zbiornik ? orca_share_media1673612119305_7019638006450884836.txt
  22. Zamienilem stwrowniki tylko jednego błędu nie mogę skasować może to być spowodowane że miałem sterownik 4MO907355 a wstawiłem 4MO907355B ? Nizej wstawiam skan vcds orca_share_media1673612119305_7019638006450884836.txt
  23. Modelowo 2017
  24. Chyba najprościej będzie zamówić I podmienić sterownik. Dobrze doczytałem że nic nie trzeba później kodować?
  25. orca_share_media1673470567949_7019044297033928003.txt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.