To wyjaśnij co masz na mysli pelny autoscan ? Mam zrobić autoscan i podesłać ci zdjecie z wyniku auto scanu ? Myślałem ze masz na mysli auto scan w celu sprawdzenia czy sa jakies błędy
Muskel1 to ja wpisywałem takie samo kodowanie co podałeś i wyskakuje mi taki błąd robie to na zaplonie bez włączonego silnika dzieje sie tak na dwóch vcds(klony) moze byc przyczyna ze trzeba uzyc ori vcds ?
@Muskel1 byłbyś w stanie przerobić mi kodowanie abs pod autohold, bo mam problem z zakodowałem. Wyskakuje mi błąd 13 od niepoprawnego kodowania
Obecne kodowanie
04AA089A14A40A9651A2489700825292F5B592201028508A12004A49AFAD49