Hrydzio

• Paliwo
    PB+LPG

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Hrydzio

Reputacja

1. Dzięki tass, żeby więcej taki ludzi było, myślałem że ten dział jest od tego, wymieniłem przekaznik, sprawdzałem temperaturę na Vagu i itd, co umiałem zrobiłem, więcej nie umiałem, dużo na necie szukałem tego problemu nie mogłem znaleźć więc postanowiłem zaprowadzić do mechanika, zrobil na tyle że po przekreceniu kluczyka już się nie włącza, lecz problem temperatury pozostaje ciągle, termostat też sprawdzałem, więc nie miałem już pomysłów to napisałem tutaj, sory Jarek jak cię obraziłem, zdenerwowałam się jak mi piszesz żeby Zaprowadził do mechanika, już zaprowadzilem zrobił co miał zrobić. Pisze na forum bo może ktoś coś doradzi. Jutro sprawdzę to czy jest odpowietrzony.
  2. Oddałem do mechanika bo już dość długo sam się z tym meczylem, wymienił poprawiło się lecz ciągle jest problem więc napisałem na forum o pomoc, nie liczyłem tutaj na komentarze takich cebul jak ty tylko może ktoś miał podobny problem i powie coś konkretnego, twój komentarz jest tutaj zbędny i nie wiem do czego ma wgl prowadzić
  3. Dziś zauważyłem ze na econie tez chodzi normalnie trzyma temperature a przy zwyklym nadmuchu spada drastycznie
  4. Witam mamy problem z autkiem a4 b6 1.8 t którym nie mogę sobie poradzić, od pewnego czasu wentylator chodzi mi cały czas, na początku gdy tylko przekręcilem stacyjke odrazu zaczął mi chodzić i nawet przy 32 stopniach temp silnika wynosiła 70-80 stopni. Oddałem do mechanika wymienił czujnik Cieczy układu wtryskowego i o tyle się poprawiło że po przekreceniu stacyjki już nie chodził. Myślałem że już wszytko ok wyjechałem wieczorem i nie chciał wgl zlapac temperatury. Dziś zauważyłem że jak nie mam włączonego climatronica to wentylator nie chodzi i łapie to 90 stopni lecz momenstmk opadnie, a gdy tylko włączę climatronic wentylator w chlodnicy odrazu zaczyna chodzić i temperatura po paru sekundach spada znów gdzieś do 70 stopni. Nie wiem już co to może być, zaglądałem na pod szybie i sucho.
  5. Dobra dzieki, dzis zamowie to moze na jutro bedzie to porobie co trzeba i wysle. Odme sprawdzalem poprzez odkrecenie korka. Korek lekko podbija do gory, przy dawaniu gazu zasysa wiec mysle ze odma ok. Postaram dzis sprawdzic jeszcze szczelnosc.
  6. Robilem zawsze u kolegi, i juz go nie chce za bardzo meczyc, co polecacie do diagnostyki?
  7. Witam posiadam audi a4 b6 (2002r) 1.8t avj 150km (poprzedni właściciel robił mapę na około 190) + 3 tygodni temu założyłem LPG Stag 4. Pierwszym moim zmartwieniem jest to ze gdy zmieniam bieg na wyższy to auto dodaje same obroty, tak jak przy zmianie przy 2,5 k nie czuć tego bardzo, ale przy 5 już naprawdę sporo dodaje sobie obrotów, tempomat działa lecz zauwyazylem ze wciskając sprzęgło nie łapie odrazu tylko trochę później, wiec może to czujnik położenia sprzęgła? Drugim objawem było to ze no wywaliło mi na wypadanie zapłonów(16684) zapłon cylindra 1(16685) oraz zapłon cylindra 2 (16686). Założyłem gaz wiec pomyślałem ze to świece albo cewki, wiec wymieniłem wszystkie 4 świece, błędy ciągle pokazywało wiec dziś kupiłem 2 cewki na których wywalało mi zapłon, a zmierzam do tego ze nie ważne czy jadę na lpg czy pb to przy jakich 4/5 tys obrotów potrafi zaczac mrugać check i tak jakby coś go blokowało i po paru chwilach dopiero obroty znów rosną. DV wymieniałem. Wiec nie mam pojęcia co to moze być. Mam jeszcze stały błąd po każdym kasowaniu wyskakuje 16795, Nieprawidłowy przepływ w układzie doprowadzania powietrza dodatkowego. Tak auto równo pracuje na biegu jałowym trzyma obroty nie szarpie ani nic. Przy spokojnej jeździe nie da się nic odczuć.