-
kynek1000 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Sprzeglo 1.8t
Podaj kontakt do siebie
-
Sprzeglo 1.8t
Sprzęgło z awx komplet dwumasa za 600 ?
-
kynek1000 obserwuje zawartość Problemy z światłami , Sprzeglo 1.8t i Problem przy swapie z 288 na 320
-
Sprzeglo 1.8t
Jak cenowo u ciebie wygląda sprzęgło z awx ?
-
Problem przy swapie z 288 na 320
- Problem przy swapie z 288 na 320
Witam wszystkich mam taki jeden problem mianowicie mam zaciski jarzma z a6c6 tarcze z b7 klocki wziąłem nowe takie jakie były wraz z zaciskami oraz kupiłem nowe blaszki z przodu zacisku i po założeniu ich ona wyskakują tak jak by nie trzymały sie w ogóle mam jedną starą blaszke założyłem i trzyma sie a drugi problem to że kolcek wystaje trochę poza tarcze tak jak na zdjęciu w czym moze byc problem bo już nie mam pojęcia. Miał ktoś już taki problem ?- Problemy z światłami
Dokładnie po wymianie wlacznika wszystko działa ?- Problemy z światłami
- Problemy z światłami
w ECU czy w sterowniku silnika ?- Problemy z światłami
Witam ! Mam problem z światłami w swojej b6 od razu po włączeniu zapłony zapalają mi się światła po przekręceniu włącznikiem w pozycje 0 światła dalej świecą jak przełączę na postojowe to dalej świecą mi światła mijania sprawdzałem nie mam trybu skandynawskiego. Oraz jak włączę kierunek w prawo to nie świeci z przodu w lampie wsadziłem nową żarówkę poodginałem blaszki dalej to samo już nie mam pojęcia co to możne być - Problem przy swapie z 288 na 320