Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal860804

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Popieram sam wymienialm dwumasa listopadzie i zainwesowalem 20zl na zestaw do centrowania by rowno poskładać tarcze sprzegla do dwumasy a to tylko dlatego bo mój kolega też to robił i takie same objawy mija ja Ty i rozbierał od nowa i też kupil zestaw do centrowania i poskładał na nowo i gitara.. ja nie miałem potrzeby trzymać tego zestawu i zawiozlem to do warsztatu to mi powiedzieli mechanicy w prost ze oni składają na oko No rece mi opadly
  2. Dzis rozebalem pompe vacum na czesci pierwsze wyczyściłem i wymienilem wszystkie uszczelki lacznie z zimeringem i teraz auto pracuje rowno... nie faluje... nie szarpie jest igla
  3. Oki tylko objaw szarpania silnikiem jest spowodowany przez pompe?
  4. Witam interesuje mnie pompa vacum jakie są objawy uszkodzonej pompy czy też zużytej??. moja pompa z tylu jest trochę mokra... wymienilem filtr paliwa i ten stary filtr leżał w garażu przez dwa tygodnie i pokusiło mnie odkrecic dolny korek i się zdziwiłem że ropa wyciekla czarna... autem na biegu jalowym szarpie dość okrutnie... czy to szarpanie może być spowodowane uszkodzeniem pompy? Dodam że auto raz zbiera się odrazu a czasami ma taki zawis że po chwili ma kopa czy to pompa??... wtryski pokazują parametry we świat ale niby w granicy tolerancji... robilem plukanke wtryskow dwie puszki 160zl parametry wtryskow po plukance prawie igla a dalej szarpalo i szarpie autem.. więc moje pytanie czy to wina pomy vacum??
  5. Obróciłem koncowki drazka i po problemie skręca normalnie nic się nie dzieje na zakretach także temat zamknięty. Teraz polece z innym tematem.
  6. Normalnie trzeba być mistrzem to co ja odwaliłem to chyba nikt.... kaplem się że źle zamontowałem koncowki drazka odwrotnie o 180° a te asy co mi zbieżność robili robia też na stacji diagnostycznej i nic mi nie powiedzieli ze są odwrotnie... dziś to przełożę tak jak ma być jutro pojade znowu na zbieżność. Może juro pojade na kompa jak dalej problem będzie
  7. Na vcds vo można sprawdzić pod tym kątem i jak???
  8. Byłem dziś na zbieznosci... dalej problem został byle zakręt czy luk i zaczyna migać kontrolka abs i auto hamuje... na prostych kołach jak mu depne to mam wrażenie że mnie do rowu wywali jakby ciągnął naped na jedno kolo
  9. W piątek pojade na zbieznosc bo ponoć to temu tak autko się zachowuje
  10. Co krecenia kierownicy to pewności nie mam jak ja odkręciłem od maglownicy.... zbieżność samemu robilem na patent z neta i kola niby są prosto ustawione... dodam że maglownice wymienilem wczoraj a dziś dopiero z kołami walczylem z bieznoscia... wczoraj jak poskladalem do kupy i był całkowity brak zbieżności to kontrolka paliła się cały czas. Dziś jak walczylem z bieznoscia to po odaleniu nic nie swieci niby wszystko Oki a zakręt to zaraz abs się zapala do puki nie wyjde na prostą z zakrętu i gasnie i tak do następnego zakrętu bez różnicy czy to w prawo czy lewo
  11. Witam i proszę o radę bo mam problem z audi... wymienilem maglownice i teraz jak jade autem to strach się rozpędzić bo na każdym zakręcie zapala się kontrola trakcji i hamuje samoistnie abs lapie jak jade prosto to oki a zakręt kłopoty trakcja się włącza nie wiem dla czego i co mogę z tym zrobić... mowa o audi a4b6 1.9tdi. Maglownica pochodzi z z audi a4b6 2.0 benzyna. Dziwna jeszcze przypadłość bo na postoju jak skręcam kołami to mam wrażenie że mam zawieszenie chydrauliczne a tak nie było
  12. Witam mam problem tego typu ze audi a4b6 1.9tdi nie grzeje... był wyciek przy króćcu wymienilem odkamienilem i tu problem bez szału.... na dodatek plyn wywala przez wlew... o dziwo gdy spuszczam plyn to zleci ledwo 2L i nic więcej... nie ogarniam... dwa lata temu ten sam problem ale odkanienienie pomoglo a teraz nie
  13. Rafal860804 odpowiedział(a) na Rafal860804 temat w Audi A4 B6/B7
    panie Kamilu kolejny raz pan mi trafil z bledem... odpielem licznik raptem dwa razy odpielem i pomoglo blad zniknął... nie mam pojecia jaki to ma wplyw na taki blad ale pomoglo wielkie dzięki. pozdrawiam
  14. Rafal860804 odpowiedział(a) na Rafal860804 temat w Audi A4 B6/B7
    podlaczylom kompa to wyskoczyl blad 18062 - please check dtc memory of instrument cluster p1654. nie da sie go skasowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.