Treść opublikowana przez nowy1.9
-
Stukanie przy hamowaniu
ja miałem ten samochód możę ze dwa tygodzie dopiero od zakupu więc moze zle ktos to wczesniej dokrecił i sie z czasem poluzowała
-
Stukanie przy hamowaniu
też miałem taka sytuacje u siebie ostatnio ze cos mi stukało. całe zawieszenie rozebrałem i dalej to samo aż stwierdziłem że rozbiore poduszki i posprawdzam i okazało sie że jedna nie była dokręcona
-
Stukanie przy hamowaniu
opcji jest kilka z najtańszych to poduszka skrzyni ewentualnie pod silnikiem a może przegub
-
Analiza logów B7 1.8t Quattro
z góry dzięki za odpowiedz
-
Analiza logów B7 1.8t Quattro
VAG/VCSD Log VAGLOGGER.APPHB.COM
-
Analiza logów B7 1.8t Quattro
http://vaglogger.apphb.com/log/5f6a3b53318e46366caf5644
-
Analiza logów B7 1.8t Quattro
witam sory że podpinam się pod temat ale nie chce zakładać nowego. Moje pytanie brzmi czy z turbiną w moim aucie jest coś nie tak czy ten typ tak ma że nie jedzie a nagle dostaje kopa i że tak powiem wyrywa go ? 1.9 130 ps oto logi
-
Stukanie przy hamowaniu
skąd mniej wieccej dochodzą stuki?
-
klimatyzacja chłodzi w czasie jazdy tylko do 2000 obr/min
witam. jak w temacie klimatyzacja na postoju chłodzi nawet dobrze na vag pokazuje nawet 13 bar a w czasie jazdy powyżej 2000 obr spada do 6 bar i chłodzi praktycznie wogóle co to może być błedy tylko od klapy która działa. Może ktoś ma pomysły?
-
blacharz lakiernik potrzebny od zaraz
witam potrzebuje zrobić remont progów i przy okazji polakierować tylną ćwiartkę polecicie kogoś nie drogirgo i wiedzącego co robi z okolic lublina lub nałęczowa?
-
[ALL TDI PD] Logi sprawdzające stan silnika
witam. niedawno zakupiłen audi z silnikiem 1.9 awx i chciał bym się dowiedzieć jak za pomocą vag com mogę sprawdzić stan silnika? wizualnie wygląda ok