Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mrka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mrka

  1. Witam pisze z prośba o pomoc ponieważ wiele osób już rozłożyło ręce a może ktoś miał podobny przypadek a wiec do rzeczy problem polega na tym ze gdy sie odpali samochód to ogrzewanie grzeje ładnie gdy sie tylko samochód przegazuje to zamyka ciepłe powietrze i zaczyna lecieć zimne tak samo na trasie. Co zostało zrobione ? - wymieniony zawór na podciśnieniu gdy sie zacinał potem i nowego nawet już nie otwierało wypięcie wezyka z zaworka rozwiązało problem gdyż zawór był cały czas otwarty ale ogrzewanie wróciło tylko na 2 tygodnie teraz dzieje sie dalej to co samo co pisałem wyżej - nowa nagrzewnica ponieważ z stara był problem już przez zimę kilka razy płukana - sprawdzone wszystkie czujniki itp niby sprawne - sprawdzona pompa wody niby tez sprawna twierdzą tez ze by nie grzało wogule a ogrzewanie po prostu znika - sprawdzone klapy itp brak sił proszę o rady
  2. Mrka odpowiedział(a) na Mrka temat w 1.8TFSI
    Wężyki itp wszystko szczelne a co steruje tym ciśnieniem która cześć ?? Aktualnie mam go wypięty by był cały czas otwarty no ale to tymczasowe rozwiązanie. Słyszałem ze w a6 zawory są drogie i całkiem ich likwidują bo sterowanie jest i tak klapami. Zastanawiam sie jeżeli sobie z tym nie poradzę czy nie zostawić cały czas otwartego zaworu
  3. Mrka opublikował(a) temat w 1.8TFSI
    Witam mam problem z ogrzewaniem zacina sie zawór co na zdjęciu , nowy po wymianie (niby wadliwy) pochodził dwa dni po czym pare razy go złapało , nastąpiła wymiana po reklamacji kolejny pochodził 2 tygodnie i problem znów ten sam dzis go zawiesiło. Problem znów w zaworze ? Innej firmy spróbować czy może problem leży gdzieś indzie ? ??? Co steruje tym zaworem ??
  4. Mrka odpowiedział(a) na Mrka temat w Audi A4 B8
    Dodam ze teraz działa i blokuje sie raz na jakiś czas po wymianie zaworu , wtedy właśnie wypinam wężyk by go odblokować
  5. Mrka opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam miałem problem z ogrzewaniem ciagle leciało zimne powietrze po czyszczeniu nagrzewnicy i układu pomogło lecz na chwile okazało sie ze winny był zawór co na zdjęciu poniżej. Lecz problem powrócił po 2 dniach ze zawór dalej sie wiesza. I moje pytanie brzmi czy wadliwy zawór czy może coś innego ? Wypiąłem wężyk co na zdjęciu dmuchlem do niego i zawór sie odblokował może winne sterowanie tym zaworem ?
  6. Mrka odpowiedział(a) na Mrka temat w 1.8TFSI
    Oki a miał ktoś podobny przypadek co może być przyczyna ?
  7. Mrka odpowiedział(a) na Mrka temat w 1.8TFSI
    Wiem tylko ze jedeny błąd co był to ze do wymiany zaworek z podciśnienia od turbiny i nic więcej nie wiem od tego sie wszystko zaczęło
  8. Mrka opublikował(a) temat w 1.8TFSI
    Witam pisze już na forum bo jestem bez sił , auto stoi już 2 tygodnie u mechanika i dalej nie rozwiązał problemu. Otóż włączyła mi sie kontrola check ze padł zaworek jakiś z podciśnienia który odpowiada za sterowanie turbina. Po wymianie zaworka check znikł ale auto dalej nie odzyskało mocy 1 diagnoza turbina okazała sie sprawna itp. Następnie pare dni ciszy i dostałem wiadomość pompa wysokiego ciśnienie ze padła. Dziś nowa wiadomość ze po wymianie pompy jest lepiej ale auto dalej nie ma pełnej mocy. Pozostało mi dalej czekać czy ktoś miał podobny przypadek lub wie co może być jeszcze przyczyna ? Wszystko zaczęło sie od tego check z zaworkiem
  9. Mrka odpowiedział(a) na Mrka temat w 1.8TFSI
    Nie cm tylko mm na tym skazniku ręcznym nie wiem jaka to skala
  10. Mrka opublikował(a) temat w 1.8TFSI
    Witam otóż ze jestem nowy na forum i świeżakiem chciał bym prosić cie o radę kupiłem audi a4 b8 2008r. 1.8 Tfsi w 2017r został niby w Niemczech przeprowadzony kompletny remont na co jest faktura po zakupie sprzedający wymienił mi olej i filtry przejechałem samochodem zaledwie z 1.2tys km i zauważyłem już spadek oleju na bagnecie elektroniczny z 1/4 na ręcznym co kupiłem 5-8cm czy jest sie czymś martwić ? Mogło coś oleju pociągnąć filter itp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.