Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Doniu_94

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dobra dzięki za info jutro będę działał coś w tym kierunku
  2. No dobra będę musiał zgłębić wiedzę i gdzieś podjechać. A ten błąd nic nie mówi czy to może być jakiś czujnik wadliwy czy coś innego. Bo znając życie podjadę do warsztatu To pol auta zaczną rozkręcać a problem I tak zostanie
  3. To powiedz mi co teraz najlepiej sprawdzić. Dodam też że ostatnio mam taki dziwny pisk w kabinie właśnie gdzieś przy prędkościach większość pojawia się on zazwyczaj jak auto przechodzi z biegu 6 na 7 i pisk jest wtedy jak tylko lekko gaz dotkne gaz odpuszczę tego nie ma jest cisza.
  4. Witam pojawil się komunikat Naped Awaria Prosze udac sie do serwisu. Po podłączeniu pod kompa pojawiają się takie błędy. Odpaliłem ponownie auto błąd usunięty i auto smig. Miał ktoś podobnie co to może być przytrafiło mi się to w trasie 2 razy potem już spokój. Log-GD-WAUZZZF43HA152353-195893km.txt
  5. Ja już ten sterownik wymienialem rok temu i do tej pory wszystko działało. Ale będę miał to na uwadze zrobi się cieplej będę patrzał co się tam mogło wydarzyć
  6. Czujnik w sensie ten sterownik co jest pod zderzakiem ?
  7. Log-AD-WAUZZZF43HA152353-189020km.txt Witam Przestało działać otwieranie bagażnika gestem nogi po odczytaniu blędów mm błąd czujnika 2 otwierania tylnej klapy. wrzucam pełen auto scan moze ktoś miał taki przypadek. Audi A4 B9 (DETA). Pozdrawiam
  8. Mala pomyłka to 2 od góry. 1 ten co zaznaczyłeś jest pusty. I on wchodzi pod siedzenie w tą czerwona kostkę
  9. To jest pierwszy bezpiecznik z kolumny środkowej patrząc od góry i on idzie w tej całej wiązce z kablami i przy fotelu kierowcy kończy się i idzie w dół pod fotel kierowcy. Koloru nie mam bo póki co widzę sam drut właśnie się ułamał przy fotelu. Teraz muszę zdemontować fotel podłogę do góry i sprawdzić gdzie on tam wchodzi pod to siedzenie
  10. Witam Grupe dobrałem się do wiązki nad progiem kierowcy cały kabel jest zjarany i jeg wiazkaa ciągnie aż pod fotel kierowcy. Czy on tam się będzie gdzieś kończył?. Kabel przepalony idzie od bezpiecznika pod nogami kierowcy aż po fotel kierowcy. Muszę zdjac fotel by wiedzieć czy dalej gdzieś on będzie szedł
  11. Dobra dzięki panowie za informacje będę szukał może się obejdzie bez elektryka. Na następny raz będę dokładniej opisywał temat
  12. A dobra wszystko jasne. A ten sterownik BCM mógł polecieć czy był by wtedy inny błąd?
  13. No dobra będę szukał może coś znajdę. Odkleję ten oploty od kabli i będę patrzał może coś znajdę. Tylko dziwi mnie czemu nie polecial bezpiecznik
  14. Były demontowane silniczki od klap nawiewu bo nie było nawiewu na nogi boczki drzwi nie były ściągane. Więc chyba najlepiej zacząć sprawdzać oświetlenie po stronie kierowcy nogi panel środkowy a potem zdjęć boczek drzwi kierowcy
  15. A jak np odepnę lampkę nad nogami i się okaże że to ta to jak uruchomię zapłon to powinna się reszta zaświecić? Czy pierw wszystko muszę na raz odpiąć?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.