Treść opublikowana przez Doniu_94
-
Komunikat w A4 B9 - Napęd Awaria. Proszę udać się do serwisu.
Dobra dzięki za info jutro będę działał coś w tym kierunku
-
Komunikat w A4 B9 - Napęd Awaria. Proszę udać się do serwisu.
No dobra będę musiał zgłębić wiedzę i gdzieś podjechać. A ten błąd nic nie mówi czy to może być jakiś czujnik wadliwy czy coś innego. Bo znając życie podjadę do warsztatu To pol auta zaczną rozkręcać a problem I tak zostanie
-
Komunikat w A4 B9 - Napęd Awaria. Proszę udać się do serwisu.
To powiedz mi co teraz najlepiej sprawdzić. Dodam też że ostatnio mam taki dziwny pisk w kabinie właśnie gdzieś przy prędkościach większość pojawia się on zazwyczaj jak auto przechodzi z biegu 6 na 7 i pisk jest wtedy jak tylko lekko gaz dotkne gaz odpuszczę tego nie ma jest cisza.
-
Komunikat w A4 B9 - Napęd Awaria. Proszę udać się do serwisu.
Witam pojawil się komunikat Naped Awaria Prosze udac sie do serwisu. Po podłączeniu pod kompa pojawiają się takie błędy. Odpaliłem ponownie auto błąd usunięty i auto smig. Miał ktoś podobnie co to może być przytrafiło mi się to w trasie 2 razy potem już spokój. Log-GD-WAUZZZF43HA152353-195893km.txt
-
Nie działa otwieranie bagażnika gestem nogi w A4 B9
Ja już ten sterownik wymienialem rok temu i do tej pory wszystko działało. Ale będę miał to na uwadze zrobi się cieplej będę patrzał co się tam mogło wydarzyć
-
Nie działa otwieranie bagażnika gestem nogi w A4 B9
Czujnik w sensie ten sterownik co jest pod zderzakiem ?
-
Nie działa otwieranie bagażnika gestem nogi w A4 B9
Log-AD-WAUZZZF43HA152353-189020km.txt Witam Przestało działać otwieranie bagażnika gestem nogi po odczytaniu blędów mm błąd czujnika 2 otwierania tylnej klapy. wrzucam pełen auto scan moze ktoś miał taki przypadek. Audi A4 B9 (DETA). Pozdrawiam
-
Nie działające oświetlenie ambient w A4 B9
Mala pomyłka to 2 od góry. 1 ten co zaznaczyłeś jest pusty. I on wchodzi pod siedzenie w tą czerwona kostkę
-
Nie działające oświetlenie ambient w A4 B9
To jest pierwszy bezpiecznik z kolumny środkowej patrząc od góry i on idzie w tej całej wiązce z kablami i przy fotelu kierowcy kończy się i idzie w dół pod fotel kierowcy. Koloru nie mam bo póki co widzę sam drut właśnie się ułamał przy fotelu. Teraz muszę zdemontować fotel podłogę do góry i sprawdzić gdzie on tam wchodzi pod to siedzenie
-
Nie działające oświetlenie ambient w A4 B9
Witam Grupe dobrałem się do wiązki nad progiem kierowcy cały kabel jest zjarany i jeg wiazkaa ciągnie aż pod fotel kierowcy. Czy on tam się będzie gdzieś kończył?. Kabel przepalony idzie od bezpiecznika pod nogami kierowcy aż po fotel kierowcy. Muszę zdjac fotel by wiedzieć czy dalej gdzieś on będzie szedł
-
Nie działające oświetlenie ambient w A4 B9
Dobra dzięki panowie za informacje będę szukał może się obejdzie bez elektryka. Na następny raz będę dokładniej opisywał temat
-
Nie działające oświetlenie ambient w A4 B9
A dobra wszystko jasne. A ten sterownik BCM mógł polecieć czy był by wtedy inny błąd?
-
Nie działające oświetlenie ambient w A4 B9
No dobra będę szukał może coś znajdę. Odkleję ten oploty od kabli i będę patrzał może coś znajdę. Tylko dziwi mnie czemu nie polecial bezpiecznik
-
Nie działające oświetlenie ambient w A4 B9
Były demontowane silniczki od klap nawiewu bo nie było nawiewu na nogi boczki drzwi nie były ściągane. Więc chyba najlepiej zacząć sprawdzać oświetlenie po stronie kierowcy nogi panel środkowy a potem zdjęć boczek drzwi kierowcy
-
Nie działające oświetlenie ambient w A4 B9
A jak np odepnę lampkę nad nogami i się okaże że to ta to jak uruchomię zapłon to powinna się reszta zaświecić? Czy pierw wszystko muszę na raz odpiąć?
-
Nie działające oświetlenie ambient w A4 B9
A masz pomysł jak to najlepiej zlokalizować?
-
Nie działające oświetlenie ambient w A4 B9
Czyli któryś kabelek się przepalił dobrze rozumiem ?
-
Nie działające oświetlenie ambient w A4 B9
Wieczoram będę przy aucie to jeszcze raz sprawdzę teraz to robię z poziomu telefonu Zawartość dodana 47 minuty później Udało się wrzucić pełen auto scan da radę coś z tego wyczytać co może być przyczyną
-
Nie działające oświetlenie ambient w A4 B9
Wrzuciłem pełen auto scan. Pomoże ktoś gdzie szukać problemu
-
Nie działające oświetlenie ambient w A4 B9
Brak oswietlenia ambient. Działało cały czas nagle coś zasmierdzialo i zgasło oświetlenie. Komputer pokazuje taki błąd co to może być miał już ktoś taki przypadek ? Bezpieczniki sprawdzone jeden miał przepalona obudowę ale przejście było wymieniłem na nowy i dalej nic nie świeci. Log-WAUZZZF43HA152353-182930km.txt
-
Silniczek klap nawiewu
Tak błąd usunę daje nawiew na nogi i błąd powraca. Nie nie robiłem nic takiego
-
Silniczek klap nawiewu
Witam brak nawiewu na nogi. W vcds taki błąd klima jedno strefowa miał już może ktoś taki przypadek ? Silniczek do wymiany ?
-
Czujnik jakości powietrza
Witam panowie jest ktoś w stanie mi pomóc ma te 3 błędy. Wszystko działa klima normalnie pracuje dodam że podmieniałem czujnik jakości powietrza ale błąd dalej się pojawiał
-
Reklamacja koła dwumasowego
Witam panowie potrzebuje małej pomocy zakupiłem cały komplet koła dwumasowego firmy LUK zrobiłem na nim około 20 tyś i zaczęło mi szarpać nie można było płynnie ruszyć z biegu pierwszego. Po jakimś czasie zauważyłem przy wciskaniu sprzęgła zgrzyty. Postanowiłem to koło oddać na reklamację i niestety nie została ona uznana ? Można się jakoś do tego odwołać? Niżej dodam pisemko od nich. Pozdrawiam