-
Kilka bolączek 1.8t
Możesz rozwinąć temat jeżeli tak mówisz
-
Adzard_99 obserwuje zawartość Demontaż tapicerki klapy bagaznika , Kilka bolączek 1.8t , SWAP skrzyni biegów bex i 1 inny
-
Kilka bolączek 1.8t
Witam , mam kilka bolączek związanych z 1.8t bex a nie znam za dobrze jeszcze tego silnika. 1 . Na zimnym silniku jak się go odpali to coś stuka metaliczny dźwięk postukuje a jak pochodzi z minutę 2 to ucicha , łańcuszek ? 2. Duży pobór oleju i biały dym z rury czy to turbo ? Proszę o jakąś mały tip gdzie zajrzeć ewentualnie czy da się coś samemu zdiagnozować .
-
SWAP skrzyni biegów bex
Jestem na tym samym etapie skrzynie kupiłem razem z wybierakiem będzie montowana nie przeze mnie ale będę miał dobry opis tego jak to przebiegało
-
Siłowniki bagażnika kombi
Witam, ma ktoś sprawdzone siłowniki klapy do polecenia, miałem jeden uszkodzony kupiłem dwa nowe daco niby dedykowane ale są bardzo długie suw chyba 200m więc klapa jest bardzo wysoko co przy moim wzroście już trochę mi nie pasuje wolał bym suw trochę krótszy druga sprawa to że w końcowej fazie słabo trzymają i klapa tak wali na zawiasy że aż się cały samochód trzęsie z czasem to wyrwie gwinty pewnie. Proszę o polecenie czegoś dobrego jak ktoś przerabiał taki temat
-
Demontaż tapicerki klapy bagaznika
Już znalazłem te gniazda pod torx ułamane jest tylko jedno od środka od blaszek reszta ok sprawdzę na tych gniazdach jak się uda to na razie tak zostanie, uszkodzona jest klapka od trójkąta ale to akurat mniejsza ważne żeby nie wisiała i dało się spokojnie klapę zamknąć .
-
Demontaż tapicerki klapy bagaznika
Podłącze się do tematu potrzebuje pomocy bo sam nie znalazłem w tych miejscach gdzie wkręca się torxa w klapie musi być jakieś gniazdo montażowe żeby tego torxa wkręcić u mnie ktoś chyba to połamał i nie ma nic tylko dziura nie ma jak zamontować tapicera wisi , gdzie to znaleźć romix przejrzałem nic allegro też pomocy
Adzard_99
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta