Nie mogę wyszukać wątku. Dlaczego nie pasują? Inny kształt relingów?czy przez ten dodatkowy otwór w lewym przednim relingu (jeżeli tylko prze to pomyślałem że można by usunąć dodatkowy boleć w belce) . Może inny rozstaw otworow w relingach? Ktoś przymierzał?
Witam. Mam pytanie odnośnie belek na relingi. Może ktoś już sprawdzał lub zna ten temat. Chodzi mi o to czy oryginalne belki z Q5 będą pasowały do A4 B8 Avant.