Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ko-lega

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ko-lega odpowiedział(a) na ko-lega temat w 1.8T
    Już jakiś czas temu udało się ogarnąć temat. Pewnego razu w górach spotkałem mechanika, który poradził mi usunąć całe paliwo ze zbiornika wraz z wszystkimi dodatkami. Po wyczyszczeniu zbiornika nastąpiła znacząca poprawa, silnik teraz pracuje równo. Wg. mechanika każdy dodatek do paliwa może mieć inne parametry spalania co może doprowadzać do spalania sutkowego. Dziękuję za wszelaką pomoc
  2. ko-lega obserwuje zawartość Spociki Łódzkie
  3. ko-lega odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hej, w sumie to możliwe, że mi udało by się wpaść, choć nie pochodzę z Łodzi, a przeprowadziłem się tu niewiele ponad rok temu.
  4. ko-lega odpowiedział(a) na ko-lega temat w 1.8T
    Jak tylko będę miał opcję i czas to ruszę ze sprawdzaniem szczelności, tymczasem wracam do niezawodnego nissana który ma już 400kkm z czego około 300kkm na lpg
  5. ko-lega odpowiedział(a) na ko-lega temat w 1.8T
    No cóż nie pozostaje mi nic innego jak pokombinować z szukaniem nieszczelności. Tymczasem zrobiłem jeszcze logi o których wyżej napisał kolega Przemo. Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_3y3OTQ.html (pb) Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_9lR4k.html (pb)
  6. ko-lega odpowiedział(a) na ko-lega temat w 1.8T
    Mi tylko chodzi o to, że jeśli lpg działa poprawnie, a na pb wali błędami, wchodzi w tryb awaryjny itd. to drogą dedukcji problemu powinienem chyba szukać w układzie paliwowym pb. Jeśli lpg wymaga korekty tudzież wymiany filtrów nie ma problemu filtry czekają w pudelku z częściami do audi ( które urosło do wielkości pudełka z częściami do nissana, ale jeszcze trochę brakuje mu do "pudełka" z częściami do Junaka ). Reasumując, - jakie powinny być korekty - w okolicach "0"? - jakie powinno być napięcie na sondzie lambda?
  7. ko-lega odpowiedział(a) na ko-lega temat w 1.8T
    tak jak pisałem wcześniej na pb nie da się pewnie zrobić logów bo nie działa poprawnie
  8. ko-lega odpowiedział(a) na ko-lega temat w 1.8T
    no tak ale lpg było dobrze
  9. ko-lega odpowiedział(a) na ko-lega temat w 1.8T
    To jak to jest z tą sondą lambda? Wydawało mi się, że jeśli korekty na sondzie są w granicach "0" i nie przekraczają "+/- 10" to jest dobrze. Chyba , że jednak posiłkować się napięciem na sondzie. Jeśli ktoś ma doskonałe logi w seryjnym silniku, to chętnie zobaczę jak to powinno wyglądać i jaka jest korelacja pomiędzy prędkością obrotową silnika, a pozostałymi parametrami. Z góry dziękuję i pozdrawiam
  10. ko-lega odpowiedział(a) na ko-lega temat w 1.8T
    co przez to rozumiesz ?
  11. ko-lega odpowiedział(a) na ko-lega temat w 1.8T
    logi LPG http://vaglogi.pl/log-002_033_115_Kb804B.html PB http://vaglogi.pl/log-002_033_115_4yvl6.html przy pb podczas przyśpieszania migała kontrolka silnika i właściwie to auto średnio przyśpieszało, dało się odczuć nierówną pracę
  12. ko-lega odpowiedział(a) na ko-lega temat w 1.8T
    Wtryski zamienione miejscami, a problem pojawia się i znika. Błędy jakie spotkałem : 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded 16685 - Cylinder 1 Misfire Detected P0301 - 001 - Upper Limit Exceeded 16687 - Cylinder 3 Misfire Detected P0303 - 001 - Upper Limit Exceeded wychodzi na to, że z 2 cyl. przeniósł się na 3 cyl. z tym, że ja przeniosłem wtryski z 1->3 i z 2->4 . logi robiłem na jednym uruchomieniu zapisu pierwsze na lpg, później na pb (002, 033) http://vaglogi.pl/log-002_KM7UDdw.html tutaj podobnie, pierwsze lpg później pb: (014, 015, 016) http://vaglogi.pl/log-014_015_016_5Prwq.html Korek wlewu oleju teraz podskakuje jak młody źrebak niepokoją mnie jeszcze 2 rzeczy 1. popiskiwanie z okolic głowicy od strony skrzyni biegów (tam chyba jakiś napinacz jest do łańcucha, czyżby się kończył 2. w załączniku. Martwi mnie to że nie wszystkie testu wyszły ok. jutro podjadę do sklepu i zakupię preparat do czyszczenia wtrysków, może pomoże
  13. ko-lega odpowiedział(a) na ko-lega temat w 1.8T
    na pb to jest pewne że będą błędy ad. wypadających zapłonów na 1 i 2 cyl. jak występowały te problemy robiłem podmiankę cewek ale błąd pozostał na 1 i 2 cyl. Mi cały czas się wydaje, że problemem są tutaj wtryski pb, bo na lpg nie ma najmniejszych problemów Z tego co dziś zauważyłem to na pb nierówno pracuje na wolnych obrotach i potrafi zgasnąć, podczas przyśpieszania ... właściwie to bardzo słabo przyśpiesza, ja by brakowało cyl. Błędy z dziś to: rozpoznanie nieregularne zapłony i rozpoznane nieregularne zapłony zapłony na 1 i 2 cyl
  14. ko-lega odpowiedział(a) na ko-lega temat w 1.8T
    kurde, z tym korkiem nie sprawdziłem, jutro to zrobię. Z jakich kanałów zrobić logi ? Z góry dziękuję za pomoc
  15. ko-lega odpowiedział(a) na ko-lega temat w 1.8T
    Chwilę to trwało, ale mało korzystam z audi. dziś nadarzyła się okazja bo w nissanie skończyły się hamulce. Niestety wymiana nie przyniosła pożądanego skutku, auto nadal nierówno pracuje ale tylko na pb
  16. ko-lega odpowiedział(a) na ko-lega temat w 1.8T
    Właśnie byłem go wyciągnąć i w jedną stronę puszcza delikatnie, zadąłem w niego jak Wojski w swój róg bawoli. jeszcze dziś zamówię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.